Namme ligt in Aewol, een wijk in Jeju. Bezoek Jeju Shinhwa World, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Nationaal Park Hallasan en Strand en Plaza van Tapdong. Jeju-dinosaurusland en Attractiepark Psyche World zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jeju
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Namme inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Namme uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Namme?
Dit appartement ligt in Aewol, op 0,4 km van Jeju-dinosaurusland en op 5 km afstand van Historische Site Hangapduri Hangmong en Nohyeong Supermarkt. Ook Attractiepark Psyche World en Teddybeermuseum van Jeju liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Namme
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
KIDUCK
7 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
사진과 외관이 달라서 당황했으나..
출발전, 체크인시간 꼼꼼히 물어봐주시고
시간조정까지 해주셔서 너무 좋았어요
18개월 아기와 함께 보내기 너무 좋은 숙소였습니다.
퇴실전 커피까지 주신다고 하셨는데, 체크아웃을 일찍해버려서 ㅠㅠ,,, 못먹은 커피는 다음 제주 여행때 마시러 가겠습니다~
*아참, 분리수거랑 종량제봉투도 주셔서 잘버리고 왔는데
음식물쓰레기는 어디에 처리하는지 몰라서 숙소에 놓고왔어요 ㅠㅠ 죄송합니다
*외관 사진이 멋지고 웅장하게 찍혔는데 쬐~~금 달라요
내부 청결도나 관리상태는 호텔이상급으로 찝찝함 없이 너무편하게 잘 쉬고 갑니다 ^_^
다음 제주 여행에는 남매로 재 예약 도전!!!!