Botanische Tuinen van Soechoemi
Bezoek Botanische Tuinen van Soechoemi
Plan een reis om Botanische Tuinen van Soechoemi te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


Night Hotel Broadway
Manhattan
De prijs was € 793, de prijs is nu € 613 per persoon
€ 613
per persoon
4 feb - 8 feb
7 uur geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar New York (JFK)
7,2/10 Good! (2.562 beoordelingen)
Nice hotel on great location. We had a quite room on the east side of the building. Room was nicely arranged maybe the carpet could be cleaner. Shower was nice and hot with every day clean towels and soap. Coffee and tea was supplied every day for the machine. They kept our luggage after check out in a locked room. Reception personnel was kind and helpful.
Beoordeeld op 14 mrt 2024

Hotel St. James
Manhattan
De prijs was € 862, de prijs is nu € 677 per persoon
€ 677
per persoon
4 feb - 8 feb
7 uur geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar New York (JFK)
8,8/10 Excellent! (6.546 beoordelingen)
Super fijn hotel op een top locatie! Heel erg behulpzaam personeel, alles netjes schoon. Service was echt perfect. Wij hadden geen ander hotel willen hebben. ☺️
Beoordeeld op 26 nov 2025
Populaire plekken om te bezoeken
Strand van Sukhumi
Vergeet op vakantie in Soechoemi al je zorgen met een middagje aan het strand van Strand van Sukhumi. Wandel langs het meer of ontdek de bergen in de omgeving.
Klooster van Akhali Atoni
Leer over de geschiedenis van Akhali Atoni met een bezoekje aan Klooster van Akhali Atoni. Maak hier gebruik van de mooie wandelgebieden, zoals de kiezelstranden, of breng een bezoek aan de tempels.
Botanische Tuinen van Soechoemi
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Soechoemi de mooie natuur van Botanische Tuinen van Soechoemi. Wandel over de stranden of maak een uitstapje naar de kathedraal wanneer je in de omgeving bent.