Prime Location: New Home in Jan Thiel with Private Pool
Stijlvolle nieuwbouwwoning op toplocatie in Jan Thiel! Slechts 5 min van het strand en 10 min van Mambo Beach. Deze moderne woning biedt 3 slaapkamers met airco, een ruim woonoppervlak van 150m² en 2 parkeerplaatsen voor de deur. Ideaal voor families! Geniet van de grote tuin, het privé zwembad en het heerlijke huis.
Deze elegante en royale villa ligt op een veilig en afgesloten resort met toegangspoort en cameratoezicht.
De woning beschikt over drie comfortabele slaapkamers: twee zijn ingericht met een kingsize bed en één met twee aparte eenpersoonsbedden.
De master bedroom biedt extra luxe dankzij een eigen badkamer, een ruime inloopkast en een comfortabele relaxstoel. Daarnaast is er nog een tweede badkamer aanwezig.
De lichte woonkamer sluiten naadloos aan op de moderne open keuken, die van alle gemakken is voorzien.
U beschikt hier over hoogwaardige apparatuur zoals een ruime koelkast en vriezer, een elektrisch kooktoestel, luxe oven en grill. Ook aan comfort is gedacht met onder andere een Nespresso-machine, waterkoker, tosti-ijzer en blender. Ideaal om uitgebreid te koken of juist snel iets te bereiden.
In de gezellige woonkamer kunt u heerlijk ontspannen en genieten van uw favoriete programma’s via de smart-tv. Ook de master bedroom is uitgerust met een flatscreen-tv, zodat u zich even rustig kunt terugtrekken.
Buiten vindt u een ruime porch waar u kunt loungen of samen kunt eten in een ontspannen Caribische ambiance.
De tuin beschikt over een privézwembad voor verfrissende momenten. Het resort zelf biedt aanvullende faciliteiten zoals een gezamenlijk zwembad en extra parkeerruimte.
Voor gezinnen zijn er kinderspeelartikelen aanwezig en praktisch gemak wordt geboden door een wasmachine in de woning.
Alles is aanwezig om volop te genieten van een comfortabel en onbezorgd verblijf.
Toegang voor gasten Het resort is voorzien van een beveiligde toegangspoort. U kunt maar liefst 2 auto's parkeren op uw eigen priv éparkeerplaats direct bij de villa. Gedurende uw verblijf heeft u volledige toegang tot de villa.
Zoals aangegeven in de advertentie, is een deel van het resort nog in aanbouw. Je kunt gebruik maken van de fitness ruimte met een loopband en fietsen.
Andere dingen waar je op moet letten Verbruikskosten water en elektriciteit Op Curaçao zijn water en elektriciteit relatief kostbaar. We hechten veel waarde aan verantwoord gebruik en rekenen de kosten daarom apart af op basis van uw daadwerkelijke verbruik.
De villa is voorzien van energiezuinige apparatuur, zoals een koelkast en airconditioners. Houd er echter rekening mee dat intensief gebruik van de airconditioning het energieverbruik kan verhogen. De tarieven bedragen €0,60 per kWh voor elektriciteit en €10 per m³ voor water. Gemiddeld liggen de kosten rond de €120 per week.
Bij aankomst en vertrek worden de meterstanden vastgelegd en met u gedeeld, zodat de verrekening volledig transparant verloopt. De uiteindelijke afrekening vindt plaats contant in XCG.
Schoonmaak bij langer verblijf Bij een verblijf van meer dan 10 dagen is een tussentijdse schoonmaak verplicht. De kosten hiervoor bedragen zijn €110. Dit is af te stemmen met onze property manager Nikky.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Jan Thiel. Verken de plaatselijke natuur bij Mambo Beach en Strand van Jan Thiel. Scheepvaartmuseum van Curaçao en L'Aldea Rainforest Mystery zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jan Thiel
Zijn huisdieren welkom bij Prime Location: New Home in Jan Thiel with Private Pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Prime Location: New Home in Jan Thiel with Private Pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Prime Location: New Home in Jan Thiel with Private Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Prime Location: New Home in Jan Thiel with Private Pool?
Dit appartement in Jan Thiel ligt op 1 km van Zoutpannen van Jan Thiel en op 4,5 km van Mambo Beach. Ook Salt Pans en Caracasbaai liggen op 3 km afstand.