dit appartement bevindt zich in Oost-Jakarta, een wijk in Jakarta, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Blok M-plein en Grand Indonesia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jakarta International Velodrome of Gelora Bung Karno stadion. Bekijk onze reisgids voor Jakarta
Jakarta (HLP-Halim Perdanakusuma Intl.) - 11 min. rijden
Restaurants
Inul Vizta
4 min. wandelen
Warung Nasi Pak No
2 min. wandelen
Sop Kaki Kambing Ampera
1 min. wandelen
Cakue Dragon Medan
3 min. wandelen
Lapo Tuak NAULI
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Cozy The H Residence by Bonzela Property
Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over parkeerplaatsen en een kinderzwembad. Een wasserij, een 24-uurs receptie en een geldautomaat/bankservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit appartement biedt een kitchenette met een kookplaat. Geniet daarnaast van gratis wifi en een lcd-televisie met kabelzenders. Gratis flessenwater, een douche en tandenborstels zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van gratis flessenwater. De kitchenettes beschikken onder meer over een kookplaat. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en tandenborstels en tandpasta.
In dit appartement in Jakarta is wifi gratis. Elke lcd-televisie heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (IDR 120.000 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Kitchenette
Kookplaat
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Gratis mineraalwater
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een treinstation
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: IDR 100000 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): IDR 120000 per dag (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: GoPay en OVO
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cozy The H By Bonzela Jakarta
Cozy The H Residence by Bonzela Property Jakarta
Cozy The H Residence by Bonzela Property Apartment
Cozy The H Residence by Bonzela Property Apartment Jakarta
Veelgestelde vragen
Beschikt Cozy The H Residence by Bonzela Property over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cozy The H Residence by Bonzela Property?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost IDR 120000 per dag.
Hoe laat kan ik bij Cozy The H Residence by Bonzela Property inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy The H Residence by Bonzela Property uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy The H Residence by Bonzela Property?
Dit appartement ligt in Oost-Jakarta, op 3,6 km van Kramat Jati Markt en op 4,4 km van Gouden Driehoek. Ook Jakarta golfclub en Balai Kartini-auditorium liggen op 10 km afstand. Cawang Station ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Ciliwung Station is het 13 minuten wandelen.