Peace Desert Camp ligt in Jaisalmer. Bezoek Khaba Fort en Verlaten Dorpsput van Kuldhara, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ranthambhore National Park en Zandduinen van Sam. Bekijk onze reisgids voor Sam
Opposite Sam Sand Dunes, Sam, Jaisalmer, Rajasthan, 345001
In de buurt
Zandduinen van Sam
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Jaisalmer (JSA) - 100 min. rijden
Restaurants
Ghoomar Restaurant
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Peace Desert Camp
Hoogtepunten van de accommodatie
Peace Desert Camp biedt onder andere een snackbar/deli.
Inchecken kan vanaf: 11.30 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Peace Desert Camp Hotel
Peace Desert Camp Jaisalmer
Peace Desert Camp Hotel Jaisalmer
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Peace Desert Camp?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Peace Desert Camp zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Peace Desert Camp inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.30 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Peace Desert Camp uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Peace Desert Camp?
Dit hotel in Jaisalmer ligt op 0,3 km van Zandduinen van Sam en op 2,5 km van Ranthambhore National Park. Ook Khaba Fort en Verlaten Dorpsput van Kuldhara liggen op 40 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.