Gehele woning
Furnished Flat with a private Swimming pool
Dit vakantiehuis in Jacmel is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Furnished Flat with a private Swimming pool





Gehele woning
7 slaapkamers9 badkamersMax. aantal: 7
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 150
inclusief belastingen en toeslagen
16 jan - 17 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vacation rental house
Vacation rental house
- Keuken
- Parking beschikbaar
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 94
inclusief belastingen en toeslagen
16 jan - 17 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Furnished Flat With a Private Swimming Pool Jacmel
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Jacmel. Marché en Fer en Original Market zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Bassin-Bleu en Raymond Les Bains verkennen.

Jacmel, Haiti
In de buurt
- Cathédrale St. Jacques et St. Philippe - 2 min. rijden - 1.6 km
- Salubria-galerie - 2 min. rijden - 1.6 km
- Marché en Fer - 2 min. rijden - 1.6 km
- Maison Cadet - 2 min. rijden - 1.9 km
- Bassin-Bleu - 30 min. rijden - 11.8 km
Restaurants
- Colin's Hotel - 4 min. rijden
- Belle Epoque-Barak - 3 min. rijden
- sesanet - 5 min. rijden
- Speakerman - 15 min. wandelen
- Le chandelier - 3 min. rijden








