Fotogalerie voor Apartment Ivrea center - UNESCO site





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 102
inclusief belastingen en toeslagen
23 aug - 24 aug
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT001125C24XVEFTOC
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ivrea Center Unesco Site Ivrea
Apartment Ivrea Center Unesco Site
Apartment Ivrea Center - Unesco Site Ivrea
Apartamento Ivrea Centro Sitio de la Unesco
Apartment Ivrea Center - Unesco Site Apartment
Apartment Ivrea Center - Unesco Site Apartment Ivrea
Over deze buurt
dit appartement ligt in Ivrea. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Riserva Naturale Parco Burcina en Lago Sirio. Daarnaast kun je ook Ecomuseo della Castagna en Palazzo La Marmora bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden.
Ivrea, Piemonte
In de buurt
- Castello d'Ivrea - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Duomo di Ivrea - 2 min. rijden - 1.8 km
- Nella Cioccolata - 5 min. rijden - 4.5 km
- Lago Sirio - 6 min. rijden - 3.5 km
- Castello di Montalto Dora - 9 min. rijden - 5.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pizzeria Mergellina - 3 min. wandelen
- Buffet della Stazione - 8 min. wandelen
- Aquila Nera Ristorante - 12 min. wandelen
- La Direzione Del Benessere - 11 min. wandelen
- Nuovo Bar Torino - 13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment Ivrea center - UNESCO site
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
13 mei 2025
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
JAMES C.
17 okt 2024
Positief: Netheid
Visit the past
JAMES C.
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Kelii B.
17 feb 2024
Positief: Netheid
Loved it! Very convenient to town.
Kelii B.
2 nachten verbleven in februari 2024