Condominium Hotel Garland Court Usami ligt in de buitenwijken en in de bergen in Ito. Verken de plaatselijke natuur bij Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu en Zonnestrand van Atami. Nagahama Seaside Park en Wielercentrum zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Ito
Gemeentelijk Museum van Ito ter Herdenking van Kinoshita Mokutaro
13 min. rijden - 7.4 km
Lokaal vervoer
Station Ito - 17 min. rijden
Restaurants
マクドナルド
13 min. rijden
伊豆中 ばんばん食堂
12 min. rijden
はま寿司伊東湯川店
13 min. rijden
伊豆高原ビール
12 min. rijden
伊豆浜焼本舗
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Condominium Hotel Garland Court Usami
Appartement in de bergen
Condominium Hotel Garland Court Usami heeft alles wat je nodig hebt. Geniet van 11 warmwaterbronnen om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Warmwaterbronnen ter plaatse
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop extra's zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Pantoffels
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Led-tv van 20 inch met kabelzenders
Buiten
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tapijt in de kamer
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In de buitenwijken
Dingen om te doen
Snorkelen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
11 units
5 etages
Gebouwd in 1988
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 17.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 300.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot 11.00 uur.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Condominium Hotel Garland Court Usami?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Condominium Hotel Garland Court Usami?
Vandaag, 8 jul. 2026, kost een verblijf bij Condominium Hotel Garland Court Usami van één nacht voor twee volwassenen op 13 jul. 2026 min. € 169, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Condominium Hotel Garland Court Usami inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Condominium Hotel Garland Court Usami uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Condominium Hotel Garland Court Usami?
Dit appartement ligt in de bergen, op 4,8 km van Usami-strand en op 10 km afstand van Wegstation Ito Marine Town en Oranje Strand van Ito. Ook Informatiecentrum voor Toeristen in Ito en Gemeentelijk Museum van Ito ter Herdenking van Kinoshita Mokutaro liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Condominium Hotel Garland Court Usami
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
6,2
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 72 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 72 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 72 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 72 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 72 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Yuji
17 nov 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Communicatie
温泉よし
Yuji
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yuto
1 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
立地は山の上でかなり勾配の急な道の先にあるが、それ以外は完璧でとても満足度が高いと感じました。
Yuto
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
RYOTA
10 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
個室温泉は最高でしたー。またこれたら来たいです。
RYOTA
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JUN
23 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
本当に良かった
JUN
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NORIKO
18 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie