De vrijstaande villa is functioneel ingericht. Het perceel bevindt zich in een woonwijk. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de tuin en de rustige en zonnige ligging aan het water is de woning populair. Bij dit vakantieobject gaat het om een gezinsvriendelijke en romantische accommodatie. Voor exclusief gebruik staan ter beschikking: ligweide, ligstoel, tuindouche en paviljoen. **** LET OP:
Op het perceel leven de huisdieren van de eigenaars: katten en kippen met een haan. De kippen en de haan bevinden zich in een apart, omheind gedeelte. De katten bewegen zich vrij en bevinden zich soms in de buurt van het overdekte terras of op het gazon. Om deze reden zijn huisdieren helaas niet toegestaan. Wij verzoeken gasten met een dierenhaarallergie deze informatie bij de boeking in overweging te nemen. **** JONGERENGROEPEN ZIJN NIET TOEGESTAAN EN FEESTEN ZIJN NIET TOEGESTAAN **** BEZOEKERS VAN BUITENAF ZIJN NIET TOEGESTAAN. HET GEBRUIK VAN HET COMPLEX IS UITSLUITEND VOORBEHOUDEN AAN DE GEREGISTREERDE GASTEN.***.
Ligging Santa Maria del Focallo. De villa bevindt zich op een 5500 m² groot, afgesloten tuinperceel met gazon, bloemen en bomen, begrensd door een muur. De verhuurder woont slechts af en toe in een apart gebouw op het terrein. De toegang verloopt via een weg (grind of steenslag). Parkeerplaats (voor 2 auto’s) in carport. Parkeerplaats bij het huis / overkapping.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi). Televisieontvangst via antenne, kabel. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder, rookmelder, brandblusser en een EHBO-kit.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 1400 m (in de winter 1400 m), restaurant 4 km, dorpscentrum 8 km. Voor een ontspannen vakantie wordt een auto aanbevolen. In de zomer: Zwemgelegenheid 1,8 km in Marina di Marza (strand 1,8 km in Marina di Marza met zand).
Kamer De entree naar uw villa bevindt zich op de begane grond en is drempelvrij. Woonkeuken met airconditioning. 2 slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed. Kitchenette met tv, airconditioning, eethoek (4 plaatsen), gasfornuis (4 pitten) en koelkast (vriesvak). Badkamer met douche, wc, bidet en De tweede badkamer bevindt zich buiten, in een apart gebouw. Badkamer met douche, wc en bidet.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookplaat
Slaapkamers
2 slaapkamers
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Tuin
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: EUR 70 per verblijf
Toeslag voor beddengoed: EUR 12 per nacht (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088005C2Q4ILFCA5
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Ispica. Bezoek Torre Cabrera en Castello Tafuri, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Vendicari en Strand van Santa Maria di Focallo. Bekijk onze reisgids voor Ispica
Zijn huisdieren welkom bij Villa with garden and air conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa with garden and air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa with garden and air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa with garden and air conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 2,1 km van Strand van Santa Maria di Focallo en op 3 km van Marza. Ook Vini di Olindo Giuseppe en Torre Cabrera liggen op 15 km afstand.