Gehele woning

Villa delle Palme con piscina privata

Fotogalerie voor Villa delle Palme con piscina privata

Een strandcabana met rieten dak, witte gordijnen en rieten loungestoelen gericht op de oceaan.
Een modern buitenzwembad met uitzicht op een zonsondergang, ligbedden en een eethoek.
Een buitenterras met een tafel, stoelen en hanglampen.
Een moderne slaapkamer met een hemelbed, nachtkastje, lamp en wanddecoratie.
Een kamer met twee rieten stoelen, een geweven vloerkleed en een muur met een tropisch bladmotief.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa delle Palme con piscina privata

  • Villa delle Palme, beheerd door SicilyMyHome srl
    beoordelingsscore: 9,6 Gebaseerd op 475 beoordelingen van 45 accommodaties.
    Bedrijfsinformatie
    SicilyMyHome biedt topklasse gastvrijheid op Sicilië, luxe villa’s met privézwembaden, vakantiehuizen aan zee en boetiekappartementen in barokke steden, met aandacht voor design, de kwaliteit van de gastvrijheid en het ontdekken van de lokale omgeving. Ons volledig vrouwelijke team staat onder leiding van Tiziana Gradanti (CEO & oprichtster), met ontwerpbijdragen van architect Elisa Gradanti. We streven ernaar onze gasten ‘de diepe ziel van Sicilië’ te laten ervaren, met service en conciërgediensten op maat, unieke belevenissen, gidsen en gastronomische rondleidingen, kooklessen, bootverhuur en nog veel meer...
    Dompel jezelf onder in de luxe en het comfort van Villa delle Palme, een vakantievilla met zwembad op slechts 300 meter van het prachtige gouden zandstrand van Santa Maria del Focallo. Deze vakantievilla aan zee op Sicilië is het ideale toevluchtsoord voor gezinnen en vriendengroepen die een onvergetelijke vakantie willen doorbrengen, vol ontspanning en plezier.
    Villa delle Palme, met een eigen ingang, verwelkomt je met een verfrissend zwembad en een eigen terras, perfect om buiten te eten en lekker te ontspannen. De villa biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 personen, dankzij de twee tweepersoonsslaapkamers met elk een extra eenpersoonsbed, en de twee moderne en functionele badkamers. De keuken, volledig uitgerust met een vaatwasser en een elektrische oven, stelt je in staat om heerlijke maaltijden te bereiden met verse lokale producten.
    Je zult het grootste deel van je tijd buiten doorbrengen, genietend van het zwembad, de barbecueplaats en de buitendouche. De villa is volledig omheind, wat zorgt voor maximale privacy en veiligheid. Voor je comfort is Villa delle Palme uitgerust met airco/verwarming in elke kamer, een flatscreen-tv in de twee slaapkamers, een wasmachine, een strijkijzer en een haardroger.
    Villa delle Palme, onderdeel van onze collectie wintervilla’s, is perfect voor een wintervakantie op Sicilië en biedt zelfs tijdens de koudste maanden een warm en gastvrij toevluchtsoord.
    Rondom de villa vind je tal van voorzieningen, waaronder de „Casa Rosa rosticceria“ op 600 meter afstand, de supermarkt „Centro Commerciale Viale Kennedy“ op 100 meter afstand, de stad Pozzallo op 6 km afstand en de luchthaven van Catania op 120 km afstand. Langs de kust, op ongeveer 2 km afstand, vind je goede restaurants.
    Dankzij de strategische ligging van de villa kun je de wonderen van Zuidoost-Sicilië verkennen, zoals Capo Passero, Pozzallo, Noto, Siracusa en het natuurreservaat Vendicari. De kust wordt gekenmerkt door lange zandstranden, ideaal voor wie graag ontspant en geniet van de natuur en de zee. De stranden van Porto Ulisse en Santa Maria del Focallo zijn bekroond met de ‘Blauwe Vlag’ vanwege de netheid en het heldere water.
    Villa delle Palme is een huisdiervriendelijke villa, dus je kunt je viervoeters ook meenemen.
    Villa delle Palme is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een luxe villa voor een strandvakantie op Sicilië met zwembad, in een omgeving vol ontspanning, natuur en cultuur.
    De schoonmaakkosten zijn inclusief de eerste en laatste schoonmaak en de kosten voor: elektriciteit, water, gas voor gebruik in de keuken en warm water, en wekelijks bed-, bad- en zwembadlinnen. De borg van 300 € wordt bij het inchecken gevraagd en wordt bij het uitchecken 100% terugbetaald, case er tijdens het verblijf geen onopzettelijke schade aan de accommodatie is ontstaan. De prijs is exclusief: extra schoonmaak bij case van huisdieren (120,00 euro per huisdier per boeking en tot middelgroot formaat). Toeristenbelasting (indien van toepassing) Extra op aanvraag: extra schoonmaak (12,00 euro/uur per medewerker) extra linnengoed (10,00 euro/persoon).


    Toeristenbelasting: € 1,00 per persoon per nacht, te betalen bij het inchecken


    Extra: KINDERBEDJE € 25,00 per verblijf (op aanvraag), EXTRA SCHOONMAAK € 12,00 per uur per medewerker (op aanvraag), EXTRA BEDDENGOED € 10,00 per persoon (op aanvraag), HUISDIERVRIENDELIJK € 120,00 per huisdier (op aanvraag)
    Volgens de Italiaanse wet (art. 109 TULPS) is het verplicht om bij het inchecken de identiteitsdocumenten (paspoort of identiteitskaart) van alle gasten te laten zien, zodat deze kunnen worden doorgegeven aan de autoriteiten voor openbare veiligheid. In case geval van weigering is het wettelijk niet mogelijk om in te checken. Daarnaast moet je een contract ondertekenen, zoals vereist door de Italiaanse wet.
    Toeslag voor laat inchecken: van 20:00 tot 22:00 uur, € 25,00.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Ispica. Bezoek Porto di Pozzallo en Cantina Buonivini als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Vendicari en Strand van Calamosche. Bekijk onze reisgids voor Ispica
Meer villa's in Ispica
Kaart
Ispica, Sicily

In de buurt

  • Een breed zandstrand met een helderblauwe lucht en enkele wolken.
    Strand van San Lorenzo
    42 min. rijden - 25.1 km
  • Strand van Santa Maria di Focallo
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Marza
    24 min. rijden - 6.8 km
  • Strand van Eloro
    53 min. rijden - 38.8 km
  • Strand van Vendicari
    54 min. rijden - 32.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Ispica - 16 min. rijden
  • Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 69 min. rijden

Restaurants

  • Clover
    14 min. rijden
  • Zabbatana
    14 min. rijden
  • Trattoria Nta Nonna
    14 min. rijden
  • Mesa Verde
    14 min. rijden
  • Gusto
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa delle Palme con piscina privata over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa delle Palme con piscina privata?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Villa delle Palme con piscina privata inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa delle Palme con piscina privata uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa delle Palme con piscina privata?

Deze villa in Ispica ligt op 0,4 km van Strand van Santa Maria di Focallo en op 2,5 km van Marza. Ook Vini di Olindo Giuseppe en Spiaggia Pietre Nere liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa delle Palme con piscina privata

9,4

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
L’hôte est charmante et toujours disponible L’accueil et les modalités du Check in ont été parfaits L’emplacement proche de la plage est vraiment appréciable L’environnement est calme permettant un repos garanti
13 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfekt

Es ist alles top gewesen. Wir können es nur jeden empfehlen und nächstes Jahr sind wir wieder da. Es ist wirklich alles wie auf den Fotos zu sehen. Und die Abwicklung auch mega. Kompliment
11 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Ein perfektes Traumhaus

Der Haus war für uns perfekt. Alles war da, was wir benötigen haben. Der Pool (Meerwasserpool) war super. Das Meer ist zu Fuß gut erreichbar. Zwei Sonnenschirme für diesen Strand ist auch vorhanden ( für alle die Fliegen), dieser ist flachabfallend, ideal für Kids.Eine kleiner Laden 50 m von der Wohnung gab es täglich frische Brötchen und Hörnchen. Da wir in der Vorsaison da waren, gabe es noch nicht so viel Auswahl. Mittags ab es Nudelgerichte und Aranginis. Das warem die besten, die wir in den 14Tagen bekommen hatten.Keine defekte, die wir gemeldet hatten wurden umgehend repariert oder augetauscht.Wir hatten ein tolle Zeit.
13 nachten verbleven in mei 2025