* Let op, de getoonde afbeeldingen zijn voorbeelden van de Lews Castle-accommodatie. Individuele suites en appartementen kunnen variëren in het uiteindelijke interieurontwerp.
De luxe zelfstandige appartementen en slaapkamers van het Lews Castle combineren perfect het klassieke en moderne, en blijven trouw aan de Victoriaanse oorsprong van het grote gebouw, maar bieden alle moderne accenten die een verblijf bij Natural Retreats echt onvergetelijk maken. Onze accommodatie in Lews Castle heeft een unieke uitstraling en is traditionalistisch, maar spreekt de moderne reiziger aan met onze gratis WiFi, flatscreen-televisies en luxe toiletartikelen.
Met ongelooflijke aandacht voor detail en een breed scala aan lokaal geproduceerde meubels die de weelde van het kasteel weerspiegelen, biedt onze heerlijke volledig zelfstandige accommodatie een kalmerende omgeving, maar toch doordrenkt met alle Hebreeuwse invloeden die het eiland Lewis zo boeiend maken. Van de weelderige dekens die de gezellige kingsize bedden omlijsten tot de rijke bekleding, onze luxueuze interieurs presenteren echt de & lsquo; Best of British '. Faciliteiten omvatten gratis Wi-Fi, flatscreen led televisie, natuurlijke toiletartikelen, beddengoed en handdoeken.
Vanwege de unieke indeling van het kasteel en onze gevoelige restauratie van de originele kenmerken, kan elke slaapkamer en elk appartement qua ontwerp verschillen van andere accommodaties in dezelfde categorie. Als u een specifieke configuratie van slaapkamers, badkamers of uitzichten wilt boeken, neem dan rechtstreeks contact op met ons Xplore-team.
Het standaard appartement met 2 slaapkamers beschikt over 2 tweepersoonskamers en 2 en-suite badkamers en 1 familie badkamer OF 1 familie badkamer alleen, met beperkt uitzicht. De standaardappartementen met 2 slaapkamers zijn gebaseerd op de mezzanine of de derde verdieping van de kasteelaccommodatie. Houd er rekening mee dat er geen lift is naar de mezzaninevloer en dat de accommodatie via een steile trap wordt betreden, dus mogelijk niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Als u een specifieke configuratie van het standaard appartement met 2 slaapkamers wilt boeken, neem dan rechtstreeks contact op met ons Xplore-team en wij zullen ons best doen om u te ontvangen.
* Ranol heeft geen wasmachine. Bel ons Xplore-team voor meer informatie.
- Slaapkamers: 2 slaapkamers - Slaapplaatsen: 4 - Bad / douche: 2 en-suite badkamers + 1 familie badkamer OF 1 familie badkamer alleen - Honden toegestaan: Nee - Toegankelijk voor rolstoelgebruikers: Nee - Weergave: beperkte weergaven
Kenmerken: - Lokaal geproduceerde luxe meubels en accessoires - Parkeermogelijkheden op het terrein - Kinderstoelen en sterilisatoren zijn op aanvraag gratis verkrijgbaar
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt aan het strand in Isle of Lewis. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Nan Eilean en Morven Gallery. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Raon Golf Golf Course en Stornoway Lewis Ferry Terminal. The Good Food Boutique en An Lanntair zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Isle of Lewis
Zijn huisdieren welkom bij A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms?
Vandaag, 19 okt. 2026, kost een verblijf bij A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 586, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms?
Dit appartement ligt aan het strand, op 10 minuten wandelen van Hebridean Way End Point, Lews Castle en An Lanntair. Ook The Good Food Boutique en Western Isles Hospital liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over A lews castle that sleeps 4 guests in 2 bedrooms
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Florian B.
30 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ein Traum-Schloss
Super schöne Unterkunft die absolut sauber war. Riesengross u top eingerichtet. Alles perfekt!
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kay W.
13 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect location
What a striking place to stay. Apparently it was full but we neither heard nor saw any other visitors. An easy walk down into Stornaway for an evening meal and plenty of facilities for our breakfasts in the apartment.