Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Antiques Inuyama
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over gratis parking. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus, eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van pantoffels en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Babyspeelgoed
Kinderboeken
Kindereetgerei
Kinderspeelgoed
Keuken
Bakplaat
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Rijstkoker
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Pantoffels
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Terras
Tuinmeubels
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: JPY 5.500 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt informatie over het sleutelkastje.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van JPY 5500 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: JPY 5500 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer, raambeveiliging en buitenverlichting
Registratienummer van de accommodatie M230026063
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Antiques Inuyama Inuyama
Antiques Inuyama Private vacation home
Antiques Inuyama Private vacation home Inuyama
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Inuyama. Bezoek culturele hoogtepunten Komaki City History Museum en Meiji-mura. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Japan Monkey Park en Oasis-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Koepel van Nagoya of Park Arena Komaki. Bekijk onze reisgids voor Inuyama
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van JPY 5500 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Antiques Inuyama?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Antiques Inuyama van één nacht voor twee volwassenen op 9 apr. 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Antiques Inuyama inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Antiques Inuyama uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Antiques Inuyama?
Dit vakantiehuis in Inuyama ligt op 1,2 km van Tagata-schrijn en op 4,2 km van Park Arena Komaki. Ook Komaki City History Museum en Berg Komaki liggen op 10 km afstand. Station Gakuden ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Tagatajinja-mae is het 13 minuten wandelen.
Beoordelingen over Antiques Inuyama
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても素敵な宿でした!また機会があれば利用したいです❤︎
ERIKA
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
HIROFUMI
Reisde met een groep
12 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
HIROFUMI
1 nacht verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Ka Po
Reisde met familie
10 mrt 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Would not recommend the family with child and elderly to stay at this property. Entrance is too small for placing everyone's shoes and luggages.The stair is too narrow and seems not safe enough for elderly.
It doesnt provide washing machine, wardrobe and hanger as well which is extremely inconvenient.
Ka Po
4 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
WEILIN
Reisde met familie
29 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
WEILIN
1 nacht verbleven in januari 2024
6/10 – Redelijk
??
31 jul 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten