Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een terras bij Hotel Moosburger Hof. Gratis wifi in de kamer, shoppen ter plaatse en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Hotel Moosburger Hof ligt naast een golfbaan en aan het water in Pfaffenhofen an der Ilm. Bezoek culturele hoogtepunten Audi Museum Mobile en Audi Forum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Hohenkammer Castle en Dachau Palace. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Saturn-Arena of Olympic Rowing Course. Haal je golfclubs tevoorschijn en betreed de linksbaan voor een golfles of kies voor avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Pfaffenhofen an der Ilm
Moosburger Straße 3, Pfaffenhofen an der Ilm, BY, 85276
In de buurt
Allianz Arena
32 min. rijden - 49.9 km
BMW Welt
44 min. rijden - 59.8 km
Marienplatz
50 min. rijden - 62.2 km
Pfaffenhofen-plein
5 min. wandelen - 0.4 km
Museum Mesnerhaus
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Pfaffenhofen (Ilm) - 7 min. wandelen
Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 38 min. rijden
Restaurants
Zum Sepp
4 min. rijden
Gaststätte Waldspielplatz
5 min. rijden
Salverbräu
5 min. wandelen
Sudhaus
8 min. wandelen
Coscun Kepap - Döner an der Shell
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Moosburger Hof
Hotel met een chique stijl aan de rivier
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een terras bij Hotel Moosburger Hof. Gratis wifi in de kamer, shoppen ter plaatse en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en vergaderruimtes
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, gratis kranten en huwelijksservices
Een feestzaal, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, naast leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met regendouches en badkuipen of douches
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.30 uur in het weekend
Een bar/lounge
Restaurants ter plaatse
LobbyBar
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
60 vierkante meter aan conferentieruimte
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een rivier
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Beaux-arts-architectuur
Feestruimte
Gebouwd in 2008
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv van 32 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 06.00 uur en 20.30 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 07.00 uur en 14.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 15 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Moosburger Hof?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Moosburger Hof?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Moosburger Hof van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Moosburger Hof inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Moosburger Hof uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Moosburger Hof?
Dit sportieve hotel in Pfaffenhofen an der Ilm ligt op 12,9 km van Hohenkammer Castle en op 32 km afstand van Weihenstephan Brewery en Freisinger Dom. Ook Bezoekerspark München Luchthaven en Saturn-Arena liggen op 40 km afstand. Station Pfaffenhofen (Ilm) ligt op 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Moosburger Hof
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 118 van 173 beoordelingen
10 - Uitstekend
118
Gastenscore: 8 - Goed. 49 van 173 beoordelingen
8 - Goed
49
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 173 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 173 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 173 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
ullrich
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Zimmer schön groß mit Sessel. Frühstück sehr fein angerichtet. Das nette freundliche Personal passte da zu.
ullrich
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peder
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt ophold
Super dejligt og hyggeligt hotel.
Peder
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mark
31 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, nice staff, I've been here 15 times, my favourite hotel in Germany!
mark
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antonio
25 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gerne wieder.
Saubere Zimmer, nettes Personal und gutes Frühstück.
Antonio
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gaurav
17 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel with warm and accommodating staff. Great breakfast as well!
Gaurav
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susanne
6 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Hotel, super schönes Bad
Susanne
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Doru Cristian
2 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super und sauber
Doru Cristian
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
14 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wirklich alles in allem ein sehr schöner und angenehmer Aufenthalt. Absolut empfehlenswert.
Daniel
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lars
27 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
gute zimmer, badewanne
Lars
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Detlef
10 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nette Nachfrage wann wir kommen und umfangreiche Infos zum check in
Detlef
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Xixi
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel. We were late for check in. The concierge is very helpful for our check in. The hotel is super clean. Bathroom is very nice as well.
Xixi
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexis
24 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Felt really welcomed and easy parking underground at the property
Alexis
1 nacht verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Klaus
10 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr netter Herr an der Rezeption, auch das Frühstückspersonal. Frühstückspreis etwas hoch aber auch in Ordnung. Gute Auswahl.
Klaus
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Florian
14 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne Zimmer mit sehr gutem Bad. Frühstück ebenfalls sehr empfehlenswert. Nettes Personal und gute Parkmöglichkeiten in der Tiefgarage. Trotz Kreuzung ruhig. Einkaufsmöglichkeiten und Restaurants in unmittelbarer Nähe.
Florian
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marco
2 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Piacevole soggiorno
Üersonalw molto dispo.
Peccato colazione cara 15,00 €. Ma di fronte c'è un ottimo fornaio.
Marco
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Norbert
31 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
VIP entfiel, warum auch immer.
Zimmer war gut, Bad und Bett sehr gut!
Norbert
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daniela
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zwischenstopp mitten in lebenswerter Kleinstadt
Check-in per Keybox am Sonntag Nachmittag, aber telefonisch persönlicher Kontakt.
(Tagungshotel)
Gutes Frühstück, gemütliches Zimmer
Langer Weg zum Zimmer im sicher nicht ausgebuchten Hotel
Rollläden ließen sich nicht zur Verdunklung schließen
Daniela
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Oliver
4 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lieber kein Einzelzimmer mehr
Das Hotel ist in einem tollen Zustand und hervorragend geführt. Ich war dort schon oft und werde auch in Zukunft dort immer wieder gerne absteigen, mein einziges Problem war die Position des Bett im Einzelzimmer, das Bett ist nicht besonders breit und steht in der Mitte des Zimmers, Das ist etwas ungemütlich und die Decke rutscht ständig auf einer der beiden Seiten runter. Es wäre wesentlich angenehmer wenn das Bett mit einer Seite an der Wand stünde.
Die größeren Zimmer sind hervorragend.
Oliver
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrew
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The concierge was very helpful with the security for my bike as I had forgotten to bring a lock with me on my trip up from Munich. He also happily upgraded my room after a misunderstanding on the booking. Downsides were, no restaurant, which I took as a given when the hotel has photographs of meals on its various sites. My upgraded room had very tall windows of which only the bottom section had blackout curtains meaning I struggled to sleep (perhaps the hotel could supply sleep masks for these rooms?). Finally, there were no hotel staff on the premises after 21:00hrs, just made the whole experience slightly second rate and not 4 star which is a shame because there are some real positives with the hotel.
Andrew
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
2 mrt 2026
Uitstekend hotel. Wij hebben
Mark
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Noel
22 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed
Verblijf was allemaal goed geregeld. 2 puntjes van aandacht. WiFi was zeer slecht in de kamer, en niet beschikbaar.
Daarnaast is er een Restaurant naast het Hotel onder 1 dak. De kaart er zeer minimaal. 2 hoofdgerechten. Maar wel van goede kwaliteit.
Noel
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Hans
30 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging, kwaliteit van inrichting en meubilair prima, te weinig stopcontacten voor opladen communicatie middelen
Ontbijt was niet gereed op afgesproken tijdstip en was karig.
Hans
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Åsa
7 feb 2026
Friendly staff. Really good breakfast.
Åsa
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
5 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Perfekt wie immer
Mario
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
2 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen