Hotel Gasthof Heckl ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Kinding. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Schellenberg en Burgstall van Wieseck. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Museum Mensch und Natur en Altmuehltal Dinosaur Museum een bezoekje brengen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Kinding
Hauptstraße 25, Enkering, Kinding, BY, 85125
In de buurt
Altmühltal Natuurpark
1 min. wandelen - 0.0 km
Grosser Brombachsee
39 min. rijden - 48.5 km
Schellenberg
5 min. wandelen - 0.4 km
Erholungszentrum Kratzmühle
5 min. rijden - 6.9 km
Audi Forum
23 min. rijden - 37.8 km
Lokaal vervoer
Station Kinding (Altmühltal) - 3 min. rijden
Restaurants
Raststätte Greding West
20 min. rijden
McDonald's
7 min. rijden
Raststätte Greding Ost
5 min. rijden
NORDSEE
20 min. rijden
Kentucky Fried Chicken
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Gasthof Heckl
Hotel aan de rivier
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een bar verwelkomen je bij Hotel Gasthof Heckl. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, Vinothek, serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een oplaadpunt voor elektrische auto's en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een feestzaal en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Gasthof Heckl zorgen voor veel comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Vinothek
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Aan een rivier
In een regionaal park
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
2 gebouwen
3 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Meer
Geluiddichte kamers
Mobiele toegangssleutel
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 14 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 24 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 14 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Kosten voor de Covid-19-test (antigeen/sneltest): EUR 1 per persoon, per verblijf.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 12.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gasthof Heckl
Gasthof Heckl Kinding
Hotel Gasthof Heckl
Hotel Gasthof Heckl Kinding
Hotel Heckl
Hotel Gasthof Heckl Hotel
Hotel Gasthof Heckl Kinding
Hotel Gasthof Heckl Hotel Kinding
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Gasthof Heckl?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Gasthof Heckl?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Gasthof Heckl van één nacht voor twee volwassenen op 12 mrt. 2026 min. € 160, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Gasthof Heckl inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Gasthof Heckl uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Gasthof Heckl?
Dit hotel ligt aan een rivier, op 2 km afstand van Altmühltal Natuurpark en Schellenberg. Ook Burgstall van Wieseck en Erholungszentrum Kratzmühle liggen op 10 km afstand. Station Kinding (Altmühltal) ligt op 24 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Gasthof Heckl
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 109 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 50 van 109 beoordelingen
8 - Goed
50
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 109 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 109 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 109 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Paul, Enschede
28 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel
Ideaal voorals je op doorreis bent van of naar Italië kost niet veel en dicht bij de snelweg ook mooi of te lopen en te fietsen de omgeving is erg mooi
Paul
8/10 – Goed
John, Zuidland NL
11 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
een aanrader !! business of prive
Moest een slaapplaats hebben op weg naar Munchen ten tijde van Oktober-fest. Gezien mijn budget was een overnachting in Munchen (v.a. 450 euro +) niet van toepassing. Dit Gasthaus ligt op 500mtr van de Autobahn Nuernberg-Munchen dus een uitstekend alternatief. Zeer nette kamer voor 2(2x 1 persoonbed) eigen sanitair en douche. Mijn kamer aan de straatkant maar geen last gehad van nachtelijk verkeer. Heerlijk geslapen op het comfortabele bed. Prima ontbijt met voor elk wat wils (ben diabeet en voor mij ook geen probleem)
E.e.a. voor een redelijke prijs met gemakkelijke boekingsmogelijkheden via hotels.com. Voor mij een plek om bij een volgende trip (business of prive) wederom aan te doen !! ****
John
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Net hotel, aardige mensen.
De ligging is zowel een voordeel als een nadeel; dichtbij de snelweg, handig voor op doorreis. Het hotel ligt echter aan een redelijk drukke straat, ook 's nachts.
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Nico
2 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Teleurstellend mede door goede eerdere ervaringen
We hebben een half uur moeten wachten, voordat er iemand verscheen om ons in te checken. We kregen een kamer in het oude gedeelte, en daar werkte de wifi niet.
Omdat we problemen met de auto hadden en we dus internet nodig hadden was dit erg vervelend, we moesten telkens naar het nieuwe gedeelte lopen, daar werkte de wifi wel.
De kamer was aan de voorkant van het hotel en daar loopt een vrij drukke weg, daarom erg slecht geslapen door langsrijdend verkeer.
Bij het ontbijt kregen we een thermoskan met nog 1,5 kopje lauwe koffie erin, duidelijk overgebleven van een andere tafel.
Jammer, de vorige keren dat we hier verbleven was alles prima.
Nico
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 jul 2015
Positief: Personeel en service
Prima tussenstop hotel
Prima hotel voor een korte tussen naar onze vakantie bestemming
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Net hotel, in leuk dorpje
Vriendelijke ontvangst. We werden meteen naar onze kamers geleid. De kamers waren beide ruim, schoon. De bedden waren van een uitstekende kwaliteit. Prima geslapen na een warme vermoeiende dag. Badkamers waren keurig ingericht, ruim, haardroger aanwezig. De volgende morgen, verfrist en uitgeslapen genoten van een lekker ontbijt. Simpel uitgecheckt en onze reis vervolgd.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 jan 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Tonny, Best
29 mrt 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer vriendelijk
Het is een heerlijk hotel om te boeken als je op doorreis bent. Wat een beetje jammer is, is dat het hotel uit 2 gebouwen bestaat. Een gebouw waar alle slaapkamers zijn en in het andere gebouw de receptie en het restaurant.
Hele vriendelijke mensen en prima ontbijt. Geweldige prijs/kwaliteit verhouding.
Zeker een aanrader.
Tonny
10/10 – Uitstekend
enda
Zakenreiziger
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Staff were excellent. The arranged a dinner despite my late arrival time, served up with good humour and pleasant conversation.
enda
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Stefan
Reisde met familie
2 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A very nice family owned hotel, perfectly located
We have been staying at this nice family owned hotel for many years and we always love to come back. You drive off the autobahn and 200 meters later you are in a lovely Bavarian village where the hotel is situated. The rooms are very nice and comfortable, in the restaurant you can enjoy Bavarian food and beer. In the morning you will have nice buffe breakfast
Higly recommended.
Stefan
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Stefan
30 jan 2024
Stefan
1 nacht verbleven in januari 2024
8/10 – Goed
Stefano, Valdagno
11 okt 2022
Stefano
1 nacht verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
23 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes Hotel leider direkt an der Hauptstraße daher auch sehr laut auch in der Nacht.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Jörg
19 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jörg
2 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Jonathan
1 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Big smile all the time....
Need somewhere to stay for a trade show in Nuremberg. Didn't want to pay trade show prices and as I was flying into Munich I had the opportunity to say somewhere else. Randomly picked here and glad I did. Wasn't busy, but a nice quiet little gasthof. Door was locked when I got there, but that often happens in Germany. Just how things are done. My favourite bit was the guy running the place, guess he was owner or part of the family that owned it, just a huge smile on his face all the time. You couldn't help but smile back. He also couldn't do enough for you and would almost run to the table if he saw you needed service. Styling was very modern German, so not the warmest of feel, but the whole place was spotlessly clean. Big rooms and bathroom so very comfortable for whose of us that had to spend a lot of time in there rooms working. Situated in a valley, so nice views from the front of the hotel. Very convenient parking. Only thing I would complain about is there was nothing in the rooms to eat and drink. A bottle of water would have been nice. I would stay there again.
Jonathan
2 nachten verbleven in februari 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 aug 2017
Positief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Jacob
31 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jacob
1 nacht verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Pehrnilla
28 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and friendly staff who took very good care of us even though we arrived late.
Good food and breakfast. We will for sure come back.
Pehrnilla
1 nacht verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Lina
28 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Förbipasserande
Mysigt hotell med närhet till motorvägen. Fina nyrenoverade rum med snygga detaljer. Hotellets restaurang är av det äldre slaget men maten är väldigt god.
Lina
1 nacht verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Louise Reimer
20 jul 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint til prisen.
Vi bookede hotellet som mellem stop.
Hotellet ligger i rolige omgivelser, fremstår pænt.
Vi kom op i værelset, som var i den ældre del af bygningen. Dørene var tynde, tæpperne mærke og udsigten var en beton væg.
Vi sov dog alle som sten i vores familie værelse..
Morgenmads buffeten var der intet at sætte på, alle spiste godt inden vi drog videre sydpå.
Vi kan sagtens finde på at bruge stedet igen.
Louise Reimer
1 nacht verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Martyn
18 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hurtigt overnatning
God service, super værelse
Martyn
1 nacht verbleven in juli 2017
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
13 jul 2017
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ingen gardiner på værelse.
Gammelt og ikke rent inventar.
Godt det bare var en enkelt overnatning
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
charlotte
10 jul 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Øv
Værelset var slet ikke hvad vi havde forventet. Vi havde fået et værelse i den gamle del af Hotellet. Udsigt var klods op af en betonvæg. Værelset var uligeligt varmt. Affaldsspanden på badeværelset var fyldt med gamle brugte bind
Maden var ikke værd at skrive hjem om.
Betjeningen kan vi ikke klage over. De var søde og venlige.
Vi er alle enige om at vi aldrig kommer tilbage til dette sted