Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa Lagoa Refúgio, Conforto Para 4 Pessoas e Linda Vista Para a Lagoa,
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een bubbelbad, een wasserij en barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: As escadas e varandas não possuem guarda corpo.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Arroio, een wijk in Imbituba. Bezoek Igreja Matriz (kerk) en São Joaquim Matriz Kerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Praia de Garopaba en Serra do Tabuleiro Staatspark. Bekijk onze reisgids voor Imbituba
Internationale luchthaven Hercílio Luz (FLN), Florianópolis, Brazilië - 75 min. rijden
Restaurants
Restaurante Tartaruga
4 min. rijden
Restaurante Girassol
3 min. rijden
Sorveteria Dabarra
4 min. rijden
Pub Da Smurfette
4 min. rijden
Flow Café
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Lagoa Refúgio, Conforto Para 4 Pessoas e Linda Vista Para a Lagoa,?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Lagoa Refúgio, Conforto Para 4 Pessoas e Linda Vista Para a Lagoa, inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Lagoa Refúgio, Conforto Para 4 Pessoas e Linda Vista Para a Lagoa, uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Lagoa Refúgio, Conforto Para 4 Pessoas e Linda Vista Para a Lagoa,?
Dit vakantiehuis ligt in Arroio, op 0,7 km van Ibiraquera Lake en op 5 km afstand van Praia de Ibiraquera en Strand van Ribanceira. Ook Praia dos Amores en Praia do Porto liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Casa Lagoa Refúgio, Conforto Para 4 Pessoas e Linda Vista Para a Lagoa,