deze villa ligt in Igatpuri. Bezoek Kalsubai-berg en Sula Vineyards als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Shagun Water Park en Pandavleni Caves. Bekijk onze reisgids voor Igatpuri
Kawanai Village, Rayambe Road, Kawanai, Igatpuri, Maharashtra, 422402
Lokaal vervoer
Padli Station - 25 min. rijden
Nasik (ISK-Ozar) - 90 min. rijden
Restaurants
Café Coffee Day
14 min. rijden
Hotel Gurunath Bar N Rest
14 min. rijden
Food-N-Joy
15 min. rijden
Tanishque Inn
14 min. rijden
Viraj Restaurant
17 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Scarlatta over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Scarlatta?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Scarlatta van één nacht voor twee volwassenen op 11 nov. 2026 min. € 624, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Scarlatta?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Scarlatta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Scarlatta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Scarlatta?
Deze villa in Igatpuri ligt op 1,7 km van Fort van Kawanai en op 20 km afstand van Shagun Water Park en Igatpuri Lake Viewpoint. Ook Myanmar-poort en Global Vipassana Pagoda liggen op 25 km afstand.