Suites " Manara " mq 50 equipped with every comfort with Hotel service
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. De keuken is voorzien van een koelkast, oven en kookplaat.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Pretpark in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Schaatsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in het stadscentrum en nabij pretparken in Iasi. Bezoek culturele hoogtepunten Pogor Huis Literair Museum en Casa Vasile Pogor. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Cultuurpaleis en Wetenschaps- en Technisch Museum. Neem de tijd voor een bezoek aan een wijnproeverij en een kuuroord/spa of kies voor outdooravonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Iasi
Zijn huisdieren welkom bij Suites " Manara " mq 50 equipped with every comfort with Hotel service?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Suites " Manara " mq 50 equipped with every comfort with Hotel service inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Suites " Manara " mq 50 equipped with every comfort with Hotel service uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Suites " Manara " mq 50 equipped with every comfort with Hotel service?
Dit appartement ligt in het centrum van Iasi, vlak bij Universiteit van Iasi en St. Spiridon's Klooster. Ook Unirii-plein en Muzeul Unirii liggen op 10 minuten wandelen. Iasi Station ligt op 19 minuten wandelen.
Beoordelingen over Suites " Manara " mq 50 equipped with every comfort with Hotel service