Hotel Park Hvar bevindt zich in Hvar (oude centrum), een wijk in Hvar, en ligt vlak bij het strand. Paleis van Hvar en Fort Hvar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Hvar en Haven Palmizana. Ook Stefanusplein en Stadsarsenaal en theater van Hvar zijn zeker een bezoekje waard.Ontspan en geniet tijdens een bezoek aan een wijnproeverij en een kuuroord/spa of kies voor een avontuurlijke activiteit zoals bergbeklimmen en het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Hvar
Bankete BB, Hvar, 21450
In de buurt
Stadsarsenaal en theater van Hvar
2 min. wandelen - 0.2 km
Haven van Hvar
3 min. wandelen - 0.3 km
Fort Hvar
7 min. wandelen - 0.6 km
Paleis van Hvar
1 min. wandelen - 0.1 km
Stefanusplein
2 min. wandelen - 0.2 km
Restaurants
Mlinar
3 min. wandelen
Caffe bar Pjaca
1 min. wandelen
Adriana Rooftop Bar
3 min. wandelen
Grande Luna
2 min. wandelen
Nautica Bar
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Park Hvar
Hotel met een chique stijl niet ver van Stadsarsenaal en theater van Hvar
Hotel Park Hvar bevindt zich dicht bij Paleis van Hvar en Stefanusplein en biedt een gratis ontbijtbuffet, een nachtclub en 5 strandbars. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Restoran Park, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Gratis wifi in de kamer, een terras en een koffiebar/café zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een kruier/portier en een computerstation
Hulp bij uitstappen/tickets, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en huwelijksservices
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Park Hvar hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies met kabelzenders en een dvd-speler
Baby-/kinderbedden, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag); kortingen beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
5 strandbars
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Restoran Park
Dingen om te doen
Bibliotheek
Nachtclub
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Dvd-speler
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan de baai
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
4 etages
Beaux-arts-architectuur
Gebouwd in 1590
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie is in de winter van 08.00 tot 11.00 uur en van 15.00 tot 18.00 uur geopend.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bestemmingstoeslag: EUR 2 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 110 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 300 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Park Hvar?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Park Hvar?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Park Hvar van één nacht voor twee volwassenen op 6 jun. 2026 min. € 305, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Park Hvar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Park Hvar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Park Hvar een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 110 per persoon.
Waar staat Hotel Park Hvar?
Dit hotel ligt in Hvar (oude centrum), vlak bij Stefanusplein, Paleis van Hvar en Stadsarsenaal en theater van Hvar. Ook Haven van Hvar en Fort Hvar liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Park Hvar
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,6
Locatie
9,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 269 van 411 beoordelingen
10 - Uitstekend
269
Gastenscore: 8 - Goed. 111 van 411 beoordelingen
8 - Goed
111
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 411 beoordelingen
6 - Redelijk
22
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 411 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 411 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donna
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Savory and sweet breakfast! Lovely!
Donna
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DOO SAN
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very cozy and intimate hotel. My room had a view to the sea, and it was magical. The room was perfectly clean, and at a good price considering it was during the Easter break. Breakfast options were adequate and I enjoyed them a lot.
DOO SAN
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Teresa
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and helpful. Room was beautiful with gorgeous view. Appreciated help with the luggage and dining recommendations.
Teresa
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a fabulous Hotel. Charming and well located. We were off season so I can’t speak to summer noise. Our stay was delightful. Breakfast was fantastic. They have a rooftop patio. Staff was attentive and helpful with recommendations.
James
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kenneth
17 apr 2026
Positief: Netheid
The suite was spacious, clean, and beautiful. The breakfast was delicious with many options in a lovely outdoor setting (you can dine inside if preferred) Location is excellent and the staff is exceptional - very helpful and friendly. My wife got 2 great massages from Danka and when I found out after I left the island that I had lost my credit card at a nearby restaurant she went above and beyond in arranging its delivery to me in Korçula
Kenneth
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tulsi
8 apr 2026
Positief: Netheid
S
Tulsi
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jorge Luis Ahuage
3 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel y a great location.
Jorge Luis Ahuage
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
stephanie
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was perfect and would definitely stay again! It was in the best location, clean, charming and so nice!
stephanie
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Choongseob
6 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome^^
항구에서 매우 가까운 곳에 위치, 얼리 체크인 가능, 조식 무료, 친철한 주요 관광지 안내 등 너무나도 만족했던 호텔이였음.
Choongseob
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mauricio
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Espectacular , me dieron una habitación con una vista de locos , espectacular la verdad que si
Mauricio
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Liz
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful, boutique type hotel in a very convenient location, with great staff and a wonderful restaurant.
Liz
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emma
31 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel in a lovely spot
Emma
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
28 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was great
The room was spacious and comfortable.
David
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Osbaldo
20 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect hotel close to the beach, farries and dining. Great restaurant on location.
Osbaldo
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anthony
20 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff
Anthony
13 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Akihiko
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel with a good location! Breakfast was nice outdoors!!
Akihiko
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mike
20 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place in a great locations with a super friendly staff.
Mike
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
dean
16 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
wonderful staff and location
dean
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shawn
30 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great service. Very welcoming. Lovely location
Shawn
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexandra
29 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and super helpful! Views from the room were beautiful
Alexandra
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hannah
25 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Outstanding
Beautiful hotel in amazing location. The breakfast was superb and kept us full all day until dinner. I won’t forget this place!
Hannah
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gail
4 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was lovely, location is fantastic! Our room was spacious and had a wonderful view.
Gail
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Godofredo
30 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good restaurant next to hotel black pepper
Godofredo
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MAURICIO
27 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location with great dining and amenities. Room was a little wonky but it had a great view of the harbor and the fort
MAURICIO
4 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michele
15 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful property!
The hotel was amazing. The staff was so wonderful, our room was beautiful and clean, and the view was incredible. I would highly recommend this hotel and I would absolutely stay here again in in ever in Hvar.