Villages Road Apartments ligt in Al Mamsha El Seyahi, een wijk in Hurghada. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Winkelcentrum Hurgada City Center. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Rode Zee en Mahmya. Ook Hurghada-haven en Moskee van Hurghada zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Hurghada
Tourist Center Building #7, Hurghada, Red Sea Governorate
In de buurt
beach near Touristic Villages
8 min. wandelen - 0.8 km
strand bij Chalets toeristisch centrum
2 min. rijden - 1.2 km
strand bij Continental Hotel Marina
3 min. rijden - 1.2 km
Hurghada Museum
4 min. rijden - 2.3 km
Sindbad Aqua Park
4 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Hurghada (HRG-Internationale luchthaven Hurghada) - 8 min. rijden
Restaurants
Nur Beach Club
4 min. rijden
Pool Bar at Siva Grand Beach
3 min. rijden
The Rooftop Terrace
4 min. rijden
Alfredo
10 min. wandelen
Oasis Restaurant
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Villages Road Apartments
Appartement vlak bij Hurghada-haven
Villages Road Apartments bevindt zich dicht bij Moskee van Hurghada en biedt een buurtwinkel, een terras en een tuin. Gratis wifi in de kamer en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Conciërgeservice, een bagageopslagruimte en een cadeauwinkel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast faciliteiten zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Lcd-televisies van 50 inch met satellietzenders
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en kitchenettes
Zijn huisdieren welkom bij Villages Road Apartments?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 6 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villages Road Apartments inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Villages Road Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Villages Road Apartments?
Dit appartement ligt in Al Mamsha El Seyahi, op 7,6 km van Hurghada-haven en op 11 km van Moskee van Hurghada.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.