Gehele woning
Hot Tub & Water Views: Vantage Family Retreat
Fotogalerie voor Hot Tub & Water Views: Vantage Family Retreat





Gehele woning
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 9196 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Red Lion Hotel Wenatchee City Center
Red Lion Hotel Wenatchee City Center
- Zwembad
- Bubbelbad
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
8.0 van 10, Zeer goed, 2.967 beoordelingen
De prijs is € 61
inclusief belastingen en toeslagen
16 mrt - 17 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: USD 121.44 per accommodatie, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
Vantage, WA
In de buurt
Ginkgo Petrified Forest State Park1 min. wandelen - 0.1 km
The Gorge Amphitheatre22 min. rijden - 28.1 km
Central Washington University30 min. rijden - 56.7 km- Ginkgo Petrified Forest State Park Interpretive Center4 min. rijden - 3.0 km
- Cave B Estate-wijnerij20 min. rijden - 27.5 km
Restaurants
- Riverview Espresso13 min. wandelen
- The Ranch13 min. wandelen
- Blustery's13 min. wandelen
- Vantage Cookout16 min. wandelen
- Golden Harvest15 min. wandelen








