Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Fosshotel Vatnajokull ligt in Höfn vlak bij de luchthaven. Bezoek Golfclub Silfurnes en Pakkhús Haven als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Ósland Natuurreservaat en Lonsoraefi-natuurreservaat. Bekijk onze reisgids voor Höfn
Lindarbakki, Höfn, 781
In de buurt
Pakkhús Haven
16 min. rijden - 18.9 km
Ósland Natuurreservaat
16 min. rijden - 19.2 km
Golfclub Silfurnes
15 min. rijden - 17.0 km
Kunstmuseum van Hornafjörður
15 min. rijden - 18.6 km
Steenmuseum Huldusteinn
15 min. rijden - 18.9 km
Lokaal vervoer
Hornafjordur (HFN) - 11 min. rijden
Over deze accommodatie
Fosshotel Vatnajokull
Hotel vlak bij de luchthaven
Een terras, een tuin en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Fosshotel Vatnajokull. Naast een bar en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets, een vergaderruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 66 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches
Satellietzenders, verwarming en schoonmaakservice
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Green Key. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: ISK 3.800 voor volwassenen en ISK 1.900 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Meer
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 2 december tot 25 januari.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je ISK 4000 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: ISK 800.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer ISK 3800 voor volwassenen en ISK 1900 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: ISK 4000 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Fosshotel Vatnajokull?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van ISK 4000 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Fosshotel Vatnajokull?
Vandaag, 29 sep. 2026, kost een verblijf bij Fosshotel Vatnajokull van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 220, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Fosshotel Vatnajokull inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Fosshotel Vatnajokull uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Fosshotel Vatnajokull?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 15 km afstand van Golfclub Silfurnes, Kunstmuseum van Hornafjörður en Steenmuseum Huldusteinn. Ook Pakkhús Haven en Ósland Natuurreservaat liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Fosshotel Vatnajokull
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,8
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 490 van 842 beoordelingen
10 - Uitstekend
490
Gastenscore: 8 - Goed. 241 van 842 beoordelingen
8 - Goed
241
Gastenscore: 6 - Redelijk. 58 van 842 beoordelingen
6 - Redelijk
58
Gastenscore: 4 - Matig. 28 van 842 beoordelingen
4 - Matig
28
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 25 van 842 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
25
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anna
10 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was perfect
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jens-Andreas
26 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gutes, landschaftlich schön gelegenes Hotel mit freundlichen Mitarbeitenden.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Marcus
6 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberes, nützliches Hotel für eine Nacht.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ted
30 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location outside Hofn but easy driving distance. Very nice room and hotel.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margarita
9 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location and cozy hotel. Great for families.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
David
25 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicest place we stayed in Iceland.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Manish Kumar
27 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome property
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kulbir
5 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Fosshotel chain is bangin! Love this location in the middle of serenity now
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bryce
19 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent venue near Höfn. Great 9 hole golf nearby. No complaints.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mark
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ernest
19 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, very spacious and clean. The staff members there were extremely helpful, and a complimentary beverage was given to both my partner and I. Would gladly stay here again for the convenience along the ring road!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Erika
26 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were a decent size, beds were quiet comfortable and the shower was great. We went to the restaurant for dinner, the food was delicious but really over priced and very small portions.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Fiona
27 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay and the view from the room over the glaciers in the distance was stunning. Staff were super friendly, great food. Great location. Missing one star only because we expected a more chic decor in the common areas for a Foss and the price.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mary
12 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well maintained entrance and lobby. Was able to arrange over night laundry.
The room was spacious and well planned. The bathroom had a good size shower.
Breakfast had many choices of fruit, yogurt, porridge, breads, sliced meats as well as hotitems
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Max Philipp
28 jun 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room a very good breakfast
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Julie ann
11 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was terrific. They let us know the northern lights were outside. We got amazing pictures! We got free wine when we arrived, which was a bonus. Room was extremely clean and comfortable. Only thing that would’ve made it better would’ve been continental breakfast. And there was not a lot of parking.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Vincent
4 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bon hotel recent et moderne. Literie agréable.
Un peu sonore on entend les gens parler dans le couloir et les objets tomber dans la chambre du dessus.
Bien supérieur à l’hotel eastfjords.
NB: la réception ne répond pas aux appels…
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Adam
26 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service
I enjoyed the view from the breakfast room. We made the mistake when we booked that we only paid for an economy room. We didn't realize that this room was tiny, no room to open our luggage and then get to the bathroom. It was also on the 2nd floor with no elevator, not fun when you are on a multi week trip with heavy luggage.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
28 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing view and the room was clean and well designed! Also really liked the restaurant! Highly recommend.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Niria
13 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location, the landscape is breathtaking. Hotel is modern, nice and clean. Very helpful and kind hotel staff. Great food. I would stay there again.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shelley
30 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
-
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Genolet
1 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre confortable mais relativement petite avec aucun emplacement ou equipement pour poser une valise.
Bon insonorisation et nuit au calme.
Nous avons beaucoup apprecie le bar et le restaurant
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ramona
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property in a fabulous and convenient location. Comfortable beds, though we found the room quite warm for sleeping. Great restaurant. The only reason I’m giving four instead of five stars is the exceptionally high price we paid for our one night stay.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Lina
5 sep 2026
i was double charged with dinner charged by the bar and charged by the hotel
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sridhar
18 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten