Gehele chalet

Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof

Fotogalerie voor Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof

Een overdekte veranda met een bankje, een tafeltje en een plant in een pot.
Een moderne keuken met een gasfornuis, een witte eettafel met stoelen, een bank en grote ramen met gordijnen.
Een badkamer met een raam, een handdoekhouder en een klein tafeltje met een handdoek en een decoratief object.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouwoven en een raam met zonwering.
Een bed met een grijze plaid, een houten hanglamp en een raam met een witte zonwering.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof

  • Een uniek en sfeervol ingericht vakantiehuisje dat van alle gemakken is voorzien. Dit heerlijke plekje is gelegen in een bosrijke omgeving vlakbij het Nationale Park "de Hoge Veluwe", en ideaal voor 1 á 2 personen. Op avontuur in de Apenheul, de tuinen van Paleis het Loo en het Openluchtmuseum of eindeloos dwalen door de prachtige natuur. Misschien zie je wel een wild zwijn, moeflon of ree. En daarna? Lekker nagenieten met een drankje op je eigen overdekte veranda.

    Het modern ingerichte chalet heeft een lichte en gezellige woonkamer met zithoek. Je kunt hier in alle rust een boek lezen of televisie kijken (SMART TV). De dubbele deuren geven toegang tot de overdekte veranda met zitje. Via de voordeur kom je in de hal, met kapstok, bergkasten en wasmachine, terecht. De open keuken is voorzien van een 4-pits gaskookplaat met wok-brander, afzuigkap, combimagnetron, broodrooster, staafmixer, koelkast met vriesvak en voldoende opbergmogelijkheden. Tegenover de keuken is een koffie en thee hoekje, voorzien van Dolce Gusto koffiemachine, Senseo en een waterkoker. De slaapkamer heeft 2 comfortabele boxspringbedden van 80x200 cm, deze kunnen separaat maar ook als dubbelbed worden opgesteld. Kleding en andere spullen berg je gemakkelijk op in één van de 2 ruime ladekasten of hoge kast. De nette badkamer heeft een ruime douche met thermostaatkraan, wastafel en toilet met soft-close bril. In de tuin om het chalet vind je verschillende zitjes met voldoende privacy en naast het chalet is een privé parkeerplaats.
    * Inclusief: beddengoed, handdoeken, keukenlinnen, administratiekosten, Wifi, gas, water & elektra.

    *De huur is exclusief:
    park/servicekosten/toeristenbelasting/zwembad
    Deze kosten dienen bij aankomst op de receptie of vooraf via een bankoverschrijving voldaan te worden. Deze kosten bedragen:
    € 10,00 voor de eerste nacht.
    € 6,25 per nacht voor de daaropvolgende nachten. (Bij de receptie betalen)

    NB:De maximale huur is drie weken dit zijn voorwaarden van de camping!

    Celisa's Cottage is gelegen op recreatiepark. Het is een gezellig en veelzijdig park met o.a. een buiten zwembad, supermarkt met ruim assortiment, restaurant met bowlingbaan en verschillende sportfaciliteiten. Je stapt zo de prachtige natuur van de Veluwe in. Ontdek de mooie fiets- en wandelroutes langs zandverstuivingen en heidevelden. Bezoek de tal van culturele hotspots - zoals het Kröller-Müller Museum (16 km), Paleis het Loo (17 km) - en authentieke Hanzesteden als Zutphen (30 km) en Doesburg (25 km).

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Bosgebied Hoenderloo, een wijk in Hoenderloo. Scherpenbergh Golf en Klimbos Veluwe zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Veluwsche Stoomtrein en Kinderparadijs Malkenschoten bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Omnisport Apeldoorn of Geldredome. Bekijk onze reisgids voor Hoenderloo
Meer chalets in Hoenderloo
Kaart
Hoenderloo, GE

In de buurt

  • Een kudde Hooglandse rundvee op een landweg, met een mistig landschap en verafgelegen bomen op de achtergrond.
    Nationaal Park Hoge Veluwe
    7 min. rijden - 4.6 km
  • Een park met een vijver, een grote boom en een wit beeldhouwwerk.
    Kröller-Müller Museum
    14 min. rijden - 10.8 km
  • Kasteel Ter Horst
    12 min. rijden - 13.5 km
  • Scherpenbergh Golf
    12 min. rijden - 14.6 km
  • Arnhems Oorlogsmuseum
    16 min. rijden - 22.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Apeldoorn - 20 min. rijden

Restaurants

  • Café de Heksenketel
    11 min. rijden
  • Restaurant Prins
    11 min. rijden
  • Bospaviljoen ‘t Leesten
    10 min. rijden
  • Parkrestaurant De Hoge Veluwe
    11 min. rijden
  • Eetcafe & cafetaria De Zevensprong
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof?

Deze chalet ligt in Bosgebied Hoenderloo, op 15 km afstand van Nationaal Park Hoge Veluwe, Kröller-Müller Museum en Veluwsche Stoomtrein. Ook Kinderparadijs Malkenschoten en Kasteel Ter Horst liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Stacaravan Chalet te Huur Hoenderloo Park Veluwshof

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

9,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Prima huisje, mooie omgeving
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Schoon en leuk ingericht huisje, van alle gemakken voorzien, fijne buitenruimte, dichtbij mooie wandelroutes, winkel en restaurant op loopafstand
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Mooie ervaring TOP

Zeer net, ruim, gezellig, smaakvol ingericht vakantiehuisje. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Ligt in een gezellig vakantiepark, nabij openluchtzwembad en Spar superette. Zeer vriendelijke eigenaar. Goed uitvalsbasis om de Hoge Veluwe te verkennen. Wij vonden het Super.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Erholsame Tage

Wir hatten eine schöne Zeit im gemütlich eingerichtetem Chalet. Kurze Wege zu allen Einrichtungen des Parks.
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
2 nachten verbleven in april 2026