Diamond Boutique Hotel ligt in District 7, een wijk in Ho Chi Minh-Stad. Opera House en Saigon Central Post Office zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Bui Vien-promenade en Ben Thanh markt. Dierentuin en Botanische Tuin van Saigon en Dam Sen-waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ho Chi Minh-Stad
34 HUNG GIA 3, PHUONG TAN PHONG, QUAN 7, 24, Ho Chi Minh City, 700000
In de buurt
Winkelcentrum VivoCity
10 min. wandelen - 0.9 km
Crescent Mall
14 min. wandelen - 1.2 km
FV Hospital
14 min. wandelen - 1.2 km
Saigon Paragon Mall
19 min. wandelen - 1.6 km
Saigon Exhibition and Convention Center
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Tan Cang Station - 11 min. rijden
Station Saigon - 26 min. rijden
Tan Binh - Internationale luchthaven Tan Son Nhat (SGN) - 39 min. rijden
Restaurants
vỹ dạ xưa
3 min. wandelen
Tomo Dining Room
1 min. wandelen
Samwon BBQ
2 min. wandelen
맛찬들
2 min. wandelen
Phở Việt Nam - Homemade
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Diamond Boutique Hotel
Dit hotel heeft niet alleen een 24-uurs receptie, maar ook een tuin en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. De handdoeken worden op verzoek vervangen.
Diamond Boutique Hotel heeft 24 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met minibars (met enkele gratis items) en een kluis. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, pantoffels, designer toiletartikelen en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een haardroger. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: VND 450000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: VND 450000 (enkele reis), (van 1 tot 12 jaar oud)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Accommodatie ook bekend onder de naam
DIAMOND SUITE KOREATOWN
Diamond Ho Chi Minh City
Diamond Boutique Hotel Aparthotel
Diamond Boutique Hotel Ho Chi Minh City
Diamond Boutique Hotel Aparthotel Ho Chi Minh City
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Diamond Boutique Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Diamond Boutique Hotel?
Vandaag, 13 apr. 2026, kost een verblijf bij Diamond Boutique Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 14 apr. 2026 min. € 27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Diamond Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Diamond Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Diamond Boutique Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van VND 450000 per voertuig.
Waar staat Diamond Boutique Hotel?
Dit hotel ligt in District 7, op 15 minuten wandelen van Winkelcentrum VivoCity en Tam Duc Heart Hospital. Ook Crescent Mall en FV Hospital liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Diamond Boutique Hotel
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 3 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Lyfe
22 nov 2025
Positief: Netheid
Lyfe
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
ILWOON
Zakenreiziger
19 jun 2025
Negatief: Comfort kamer
직원은 친절했어요
환경은 시끄럽고 시설이 오래되서 청소 여부와 상관없이 악취가 나고 불편했어요
ILWOON
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Hung
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met huisdieren, Reisde met partner, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
4 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Khách sạn mới , Phòng đẹp
Đội ngũ nhân viên nhiệt tình thân thiệt
Nơi nghỉ thoải mãi
Hiện đại , sang trọng
An Ninh Tốt