Geheel appartement

hitahostel

4.0-sterrenaccommodatie
Appartementen in Hita met keukens en diepe baden

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Schoonmaakservice
  • Airconditioning
  • Gratis wifi

Kameropties

Familie appartement, balkon

Hoogtepunten

Een balkon
Airconditioning
Verwarming
Gratis extra bedden
Keuken
Een koelkast
Een wasmachine en droogkast
2 slaapkamers
  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed en 4 eenpersoons futons

Superior appartement

Hoogtepunten

Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Een wasmachine en droogkast
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een ligbad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 2 eenpersoonsbedden en 4 eenpersoons futons

Traditioneel appartement

Hoogtepunten

Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een ligbad
Een toilet met elektronisch bidet
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 2 eenpersoons futons
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1-chome1-23, Hita, ooita, 8770044

In de buurt

  • Gion-museum van Hita - 4 min. wandelen - 0.4 km
  • Kizan-park - 6 min. wandelen - 0.5 km
  • Museum voor Sterke Drank in Tenryo, Hita - 10 min. wandelen - 0.8 km
  • Attack on Titan Museum - 4 min. rijden - 2.5 km
  • Museum voor Hedendaagse Kunst Kaoru - 4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Amagase - 27 min. rijden
  • Fukuoka (FUK) - 68 min. rijden

Restaurants

  • ‪みくま飯店 - ‬2 min. wandelen
  • ‪サムライ - ‬1 min. wandelen
  • ‪EVIS - ‬2 min. wandelen
  • ‪ステーキ茶寮 和くら - ‬6 min. wandelen
  • ‪一幸 - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

hitahostel

Appartementen in Hita met keukens en diepe baden
Elk appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Een koelkast, een microgolfoven en een kookplaat zijn enkele van de overige voorzieningen.
Hitahostel heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van pantoffels en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een diep bad, een toilet met elektronische bidet en tandenborstels en tandpasta. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is vervanging van de handdoeken beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Keuken

  • Diepvriezer
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Diep bad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Toiletpapier

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Dingen om te doen

  • Gratis fietsenverhuur in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij hitahostel?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij hitahostel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij hitahostel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat hitahostel?

Dit appartement in Hita ligt op 10 minuten wandelen van Yaba-Hita-Hikosan Quasi-Nationaal Park, Gion-museum van Hita en Kizan-park. Ook Museum voor Sterke Drank in Tenryo, Hita en Kangien-museum liggen op 2 km afstand.