Simose Art Garden Villa
Vakantiepark met gratis parkeerplaatsen, op enkele stappen van Setonaikai Nationaal park
Fotogalerie voor Simose Art Garden Villa





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

2-10-50 Harumi, Otake, Hiroshima, 739-0622
In de buurt
Setonaikai Nationaal park4 min. wandelen - 0.4 km
Miyajima Ferryterminal29 min. rijden - 18.5 km
Schrijn van Itsukushima31 min. rijden - 19.1 km
Herdenkingspark van de Vrede van Hiroshima36 min. rijden - 47.1 km- Miyahama Onsen9 min. rijden - 7.4 km
Lokaal vervoer
- Station Otake Kuba - 5 min. rijden
- Iwakuni (IWK) - 25 min. rijden
Restaurants
- 階 杉14 min. wandelen
- 大阪王将 岩国新港店9 min. rijden
- 台湾料理 鑫旺6 min. rijden
- マクドナルド15 min. wandelen
- グリーンオアシス14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Simose Art Garden Villa
Gelijkaardige accommodaties

Azumi Setoda
Azumi Setoda
- Spa
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 19 beoordelingen
De prijs is € 488
6 feb - 7 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Simose Art Garden Villa Otake
Simose Art Garden Villa Holiday park
Simose Art Garden Villa Holiday park Otake
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10








