Miyajima-an Hiroshima
Ryokan met gratis parkeerplaatsen, op 5 minuten stappen van Setonaikai Nationaal park
Fotogalerie voor Miyajima-an Hiroshima





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Kamer, privébadkamer, uitzicht op zee (Japanese Western Style,) laden

Kamer, privébadkamer, uitzicht op zee (Japanese Western Style,)
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Minikoelkast
Flatscreentelevisie
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een toilet met elektronisch bidet
Een haardroger
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

4-4-15 Miyajimaguchi, Hatsukaichi, Hiroshima, 739-0411
In de buurt
Setonaikai Nationaal park10 min. wandelen - 0.8 km
Miyajima Ferryterminal13 min. rijden - 3.1 km
Schrijn van Itsukushima15 min. rijden - 3.6 km- Veerdienst JR Nishinihon Miyajima10 min. wandelen - 0.8 km
- Winkelcentrum Omotesando13 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
- Station Hatsukaichi Kyoteijo-mae - 4 min. wandelen
- Station Miyajimaguchi - 8 min. wandelen
- Iwakuni (IWK) - 50 min. rijden
Restaurants
- う えの8 min. wandelen
- マクドナルド18 min. wandelen
- 居食茶房わたや10 min. wandelen
- 椛9 min. wandelen
- 丸亀製麺 宮島口店13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Miyajima-an Hiroshima
Gelijkaardige accommodaties

LiVEMAX RESORT AKIMIYAJIMA
LiVEMAX RESORT AKIMIYAJIMA
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 316 beoordelingen
De prijs is € 130
17 feb - 18 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om toegang tot de openbare badvoorziening te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
Miyajima-an Hiroshima Ryokan
Miyajima-an Hiroshima Hatsukaichi
Miyajima-an Hiroshima Ryokan Hatsukaichi
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
8,0








