Lifement ligt in Stadscentrum van Hiroshima, een wijk in Hiroshima. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Schrijn van Itsukushima en Kyu Japan Bank. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Kindermuseum en Bibliotheek van Hiroshima en Shukkeien een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Groene Arena van Hiroshima of EDION Peace Wing Hiroshima. Bekijk onze reisgids voor Hiroshima
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lifement?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Lifement?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Lifement van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 102, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Lifement inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lifement uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Lifement?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Hiroshima, op 15 minuten wandelen van Internationaal Conferentiecentrum van Hiroshima en Groene Arena van Hiroshima. Ook Gewand Halle en Hiroshima Central Shopping District liggen op 10 minuten wandelen. Station Honkawa-cho en Station Dobashi liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lifement
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helen
30 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very convenient location with great amenities
Helen
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
tracy
29 mrt 2026
Positief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Once I finally got an email with instructions from Expedia (a day late) it was smooth and easy. Great location. Host was very attentive and a pleasure to work with.
tracy
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joe
21 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Very close to the peace park, and only a 10-15 minute walk from the big nightlife area, but this was still nice and quiet.
Joe
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harua
28 nov 2025
Harua
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
chisako
8 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten