Mijn lichte appartement met 1 slaapkamer op de 3e verdieping ligt op slechts 5 minuten met de tram van het station van Hiroshima. Slaapkamer heeft 2x tweepersoonsbed voor 4 volwassenen en 1 slaapbank in de woonkamer voor 1 volwassene. Geschikt voor 5 volwassenen comfortabel. Heeft wasmachine met droger functie wordt geleverd met een gratis wasmiddel. Woonkamer met tv voor uw ontspanning. Balkon met uitzicht op de stad. Keuken is voorzien van basisapparatuur. Modern apart toilet en bad. Geweldige locatie voor uw verblijf in Hiroshima. De ruimte: Appartement bevindt zich op de 3e verdieping zonder lift.
U moet de trap ongeveer 40 treden oplopen om de 3e verdieping te bereiken.
Slaapgelegenheid:
Slaapkamer: 2x tweepersoonsbed (geschikt voor 4 volwassenen) Woonkamer: 1x slaapbank (geschikt voor 1 volwassene)
Totaal: 5 volwassenen kunnen comfortabel slapen
Keuken die volledig is uitgerust en gevuld met kruiden om een goede eetervaring te garanderen.
Bestaat uit een wasmachine met drogerfunctie (gratis wasmiddel), De gemeenschappelijke ruimte kan uw vrolijke en ontspannende ruimte bieden.
Elke gast krijgt één set handdoeken. Alle handdoeken en beddengoed van bieden van professionele Hotel.
Alle meubels en decoraties zijn smaakvol uitgekozen voor de gasten, zonder detail over het hoofd gezien en geen aandacht gespaard. Ik wil dat je je thuis voelt wanneer je bij ons blijft. Gasttoegang: Je hebt toegang tot de hele unit van mijn appartement, dus je hoeft je geen zorgen te maken om te delen met andere gasten Interactie met gasten: Als je vragen hebt, stuur me dan een bericht via Airbnb inbox en ik zal proberen je zo snel mogelijk te antwoorden. De buurt: Mijn appartement is gelegen in een rustige buurt die is omgeven met parkeermunten, een supermarkt en restaurants. Het is slechts 5 minuten rijden met de auto vanaf station Hiroshima. En 10 minuten tramrit naar Peace Park.
Dit is een geweldig startpunt voor je Hiroshima-verkenning. Zich verplaatsen: Hiroshima Station ↓ Stap op de straat Auto op weg naar EBA (lijn 6) of Miyajima-guchi (lijn 2) ↓ (derde station) ↓ Stap uit op Inari-machi (M4). ↓ Lopen arriveerde om 10 minuten in het gebouw Andere dingen om op te merken: House wordt geleverd met: + Koelkast, magnetron + AC / verwarming + Wasmachine + Schone lakens en handdoeken + Gasfornuis, kookgerei, wasmiddel en bodywash / shampoo / conditioner + koffie / thee / suiker
De slaapbank is zelfbediening, alle instellingen bevinden zich in de opslag / plank, met Engels label erop, schone lakens, kussensloop, dit zijn echte Japanse stijl, het is super eenvoudig dat u in 2 minuten kunt instellen.
In mijn appartement, aanbieding met 1 verwarming, plus elke kameraanbieding met airconditioning die verwarmings- en koellucht biedt, afhankelijk van uw behoefte. Zeker om de beste comfortabele temperatuur tijdens uw verblijf te behouden
Volgens de Japanse wet moeten alle gastheren een register bijhouden van alle gasten. Dit omvat hun naam, huisadres, beroep en verblijfsdata. Als uw gast geen thuisadres in Japan heeft, moet u een kopie van zijn paspoort verzamelen met zijn nationaliteit en paspoortnummer.
Stuur me dus je kopie van je paspoort nadat je reservering is bevestigd.
Neem bij vragen over dit probleem contact op met de klantenservice van airbnb.
Huisregels: • Niet roken • Geen huisdieren • Geen feestjes of evenementen • Inchecken kan op elk moment na 15.00 uur
dit appartement ligt in Minami-wijk, een wijk in Hiroshima. Bezoek culturele hoogtepunten Stedelijk Museum voor Hedendaagse Kunst van Hiroshima en Manga Bibliotheekmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Schrijn van Itsukushima en Kathedraal voor de wereldvrede. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Groene Arena van Hiroshima of Mazda Zoom-Zoom-stadion. Bekijk onze reisgids voor Hiroshima
Stedelijk Museum voor Hedendaagse Kunst van Hiroshima
9 min. wandelen - 0.8 km
Hiroshima Central Shopping District
9 min. wandelen - 0.8 km
Mazda Zoom-Zoom-stadion
15 min. wandelen - 1.3 km
Herdenkingspark van de Vrede van Hiroshima
3 min. rijden - 1.9 km
Museum ter Herdenking van de Vrede van Hiroshima
6 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
Station Danbara 1-chome - 3 min. wandelen
Station Hiroshima - 12 min. wandelen
Iwakuni (IWK) - 69 min. rijden
Restaurants
老四川 稲荷町店
2 min. wandelen
ムッシム パネン
6 min. wandelen
ばくだん屋松川町店
2 min. wandelen
モーガン
6 min. wandelen
こうちゃん 本店
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 1 Bedrm Apt 5mins from Hiroshima Sta 5ppl (302)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 1 Bedrm Apt 5mins from Hiroshima Sta 5ppl (302) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1 Bedrm Apt 5mins from Hiroshima Sta 5ppl (302) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 1 Bedrm Apt 5mins from Hiroshima Sta 5ppl (302)?
Dit appartement ligt in Minami-wijk, op 5 minuten wandelen van Kyobashi River en Tuin van Hijiyama. Ook Hijiyama-park en Manga Bibliotheekmuseum liggen op 10 minuten wandelen. Station Danbara 1-chome en Station Inari-machi liggen op 5 minuten wandelen.