Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Hinterstoder. Bezoek Kabelbaan Hinterstoder-Wurzeralm en Hirschkogel-skilift als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Limestone Alps National Park en Schieder Pond. Alpine Coaster Wurbauerkogel en Culturcentrum Wolkenstein zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hinterstoder
Zijn huisdieren welkom bij Lisa Apartment in Hinterstoder, Ski-In Ski-Out?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lisa Apartment in Hinterstoder, Ski-In Ski-Out inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lisa Apartment in Hinterstoder, Ski-In Ski-Out uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lisa Apartment in Hinterstoder, Ski-In Ski-Out?
Dit appartement in Hinterstoder ligt op 5 minuten wandelen van Kabelbaan Hinterstoder-Wurzeralm en Alpineum Hinterstoder. Ook Schieder Pond en Hirschkogel-skilift liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Lisa Apartment in Hinterstoder, Ski-In Ski-Out