Aparthotel

Apartment (2) - Apartments in Kloster

Fotogalerie voor Apartment (2) - Apartments in Kloster

Een groot, tweelaags gebouw met een bord waarop
Een eethoek met een tafel, stoelen en een rieten stoel met kussen.
Een keuken met een houten aanrecht, een inbouwoven en een stoel.
Een sportschool met cardio-apparatuur, krachtapparaten en gewichten.
Een slaapkamer met een bed, kussens, een nachtkastje en een wandlamp.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Sportschool
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment (2) - Apartments in Kloster

  • De apparatuur en de inrichting van het appartement is dat van een eersteklas hotel in insularem, maritieme stijl. Uniform en perfect afgestemd tot het linnen - met kitchenette, eettafel, douche / toilet en sommige hebben een balkon of terras. In dit appartement maximaal 2 personen kunnen leven.

    In het klooster op het eiland Hiddensee - minder dan 100 meter van de haven, het Apartment-Haus Dornbusch is met restaurant, spa, zwembad en sauna. In het huis, dat een beursgenoteerde voorgevel heeft, ook al maakte Inge Meisel en Gustav Gründgens vakantie. Net als een baken voor schepen vergemakkelijkt oriëntatie, de vuurtoren van het huis Dornbusch dient als een originele trap aan alle gasten als een gids. De buitenruimtes bieden patio zitplaatsen, zelfs bij regenachtig weer. Iedereen die naar het strand (300 m) bang voor de strandstoelen kan buiten het huis worden gebruikt. De apparatuur en de inrichting van de appartementen is dat van een eersteklas hotel in insularem, maritieme stijl. Uniform en perfect afgestemd tot het linnen - met kitchenette, eettafel, douche / toilet en een balkon, patio of terras. In de appartementen voor maximaal 4 personen kunnen leven afhankelijk van de grootte. De kleinere eenheden zijn gevestigd op de bovenste verdieping van het voorste gebouw en hebben het ware om te compenseren voor het beste uitzicht. De prijs is inclusief het gebruik van een eigen zwembad, sauna en de eerste levering van handdoeken, beddengoed en theedoeken. Wekelijks linnengoed wordt. Het ontbijt kan gelukkig zijn geboekt voor EUR 9 per persoon.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit aparthotel ligt vlak bij het strand in Hiddensee. Haven Breege en Drie Landen Hoek zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Rügenpark Gingst en Ausstellung Sundische Wiese bezoeken. Dinosaurierland Rügen en Inselrodelbahn zijn ook een bezoek waard. Aan variatie geen gebrek in deze buurt: kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa als je je zen wilt voelen en voor fietsen of paardrijden als je een frisse neus wilt halen. Bekijk onze reisgids voor Hiddensee
Meer aparthotels in Hiddensee
Kaart
Insel Hiddensee, Mecklenburg-West Pomerania

In de buurt

  • Een steiger die zich uitstrekt over de oceaan, met vlaggen en een koepelvormige constructie in de verte.
    Nationalpark Vorpommersche Boddenlandschaft
    17 min. rijden - 2.3 km
  • Strand van Hiddensee
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Jachthaven van Kloster, Hiddensee - 9 min. wandelen
  • Rostock (RLG-Laage) - 117 min. rijden

Restaurants

  • Schillings Gasthof
  • Surfbar Dranske
  • Zur Wittower Fähre
  • Margarete
    1 min. wandelen
  • Tante Hedwig

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment (2) - Apartments in Kloster over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment (2) - Apartments in Kloster?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment (2) - Apartments in Kloster inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment (2) - Apartments in Kloster uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment (2) - Apartments in Kloster?

Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand van Hiddensee en Nationalpark Vorpommersche Boddenlandschaft. Leuchtturm Dornbusch ligt op 2,2 km. Jachthaven van Kloster, Hiddensee ligt op 9 minuten wandelen en naar Haven van Vitte, Hiddensee is het 28 minuten wandelen.