Whale Away Guest House bevindt zich in Eastcliff, een wijk in in Hermanus, en ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand. Village Square en Hermanus Country Market zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Maanschynkop Nature Reserve en Fernkloof Nature Reserve verkennen. Kies voor waterpret zoals kajakken of windsurfen of beleef avonturen zoals paardrijden en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Hermanus
223 Main RoadEastcliffHermanus7200, Hermanus, Western Cape, 7200
In de buurt
Hemel-en-Aarde Valley
5 min. rijden - 1.1 km
Old Harbour
12 min. wandelen - 1.1 km
Whale Museum
12 min. wandelen - 1.1 km
Village Square
12 min. wandelen - 1.1 km
Hermanus Country Market
14 min. wandelen - 1.2 km
Restaurants
Mikro Coffee Co
12 min. wandelen
Pear Tree
9 min. wandelen
THE STATION
8 min. wandelen
Bientang's Cave Restaurant Hermanus
11 min. wandelen
The Wine Glass
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Whale Away Guest House
Hotel met een chique stijl in Eastcliff
Geniet van een aangrenzende golfbaan, een terras en een tuin bij Whale Away Guest House. Nip en proef bij dit hotel met rondleidingen van de wijnmakerij, een wijngaard en een wijnproefruimte. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Whale Away Guest House hebben leuke voordelen zoals badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
24-uurs toegang tot het zwembad
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Buitenzwembad
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Wijngaard
Wijnproefruimte
Wijntours
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Wijngaard
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
4 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je speciale dieetwensen of een voedselallergie hebt, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 10 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 10 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Kinderen t/m 10 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatieklasse
Sterrenkwalificatie toegekend door de Tourism Grading Council of South Africa (TGCSA) – de officiële kwaliteitsmanagementorganisatie in Zuid-Afrika.
Veelgestelde vragen
Beschikt Whale Away Guest House over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Whale Away Guest House?
Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij Whale Away Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Whale Away Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Whale Away Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Whale Away Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Whale Away Guest House?
Dit sportieve hotel ligt in Eastcliff, op 15 minuten wandelen van Village Square, Old Harbour en Whale Museum. Ook Hermanus Country Market en Hoy's Koppie liggen op 2 km afstand.