Zon, strand en pijnbomen - uitzonderlijk mooie spel van licht en schaduw in de voorkant van ons strand parel op de Bansiner Promenade The Villa strand Pearl, voltooid in 2002, is een exclusief recht in figuur 1. Rij op de boulevard in de badplaats Bansin. De mooie en smaakvol ingerichte appartementen zijn uitgerust met alle voorzieningen. Bijna alle appartementen hebben uitzicht op zee. In het huis is er een lift en een fiets stalling. De ondergrondse garage of Buiten parkeerplaats zijn inbegrepen. Een wasmachine en een droger in het huis zijn tegen betaling beschikbaar.
VS 07: Dit moderne, liefdevolle en ingericht met veel maritieme objecten een kamer appartement in de 3e Floor heeft een comfortabele kastbed met matrassen en een zeer goed uitgeruste keuken. Zittend in twee schommelstoelen om te genieten van de glazen erker met uitzicht op de zee en het strand. Vanaf het balkon strekt het uitzicht zich uit tot de idyllische Schloonsee met zijn vele wilde eenden, zwanen en ander pluimvee. Reeds inbegrepen in de prijs is het gebruik van het zwembad in het partnerhotel Admiral. Vanaf 01. December tot vermoedelijk 29. Het zwembad van Hotel Admiral is wegens routineonderhoud gesloten. Omdat we partners zijn van de Baltische Zee spa, het golfhotel Balmer See en het Baltische heuvels golfresort, ontvangt u 50% korting op de reguliere toegangsprijzen voor elk bezoek aan de spa in de badplaats Ahlbeck en 30% korting op de greenfee in de golfclubs. Vanaf september 2019 bestaat de Baltic Spa Card niet meer en ontvangt u 50% korting met de spa-kaart.
Aankomst is mogelijk van 15:00 tot 17:00 uur en vertrek van 08:00 tot 10:00 uur.
dit appartement ligt aan een meer in Heringsdorf. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Usedom en Zdrowia Promenade. Daarnaast kun je ook Hans-Werner-Richter-Haus en Museum Villa Irmgard bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Tropenhaus Bansin en Baltic Park Molo Aquapark zijn ook een bezoek waard. De buurt biedt volop vertier: zo kun je je swing oefenen op de dichtbijgelegen golfbaan of deelnemen aan activiteiten zoals fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Seebad Bansin
Zijn huisdieren welkom bij Villa Strandperle, Whg. 07 - VS 07?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Strandperle, Whg. 07 - VS 07 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Strandperle, Whg. 07 - VS 07 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Strandperle, Whg. 07 - VS 07?
Dit appartement ligt aan een meer, vlak bij Natuurpark Usedom en Strand van Bansin. Ook Strand van Heringsdorf en Hans-Werner-Richter-Haus liggen op 10 minuten wandelen. Station Bansin Seebad ligt op 22 minuten wandelen en naar Station Heringsdorf Neuhof is het 27 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Strandperle, Apt. 07 - VS 07
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Heiko S.
12 okt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Freundliche Gastgeberin, saubere Wohnung die für 2 Personen geeignet ist, diese befindet sich im Strand abgewandten Teil des Gebäudes. Auf Grund der Architektur hat man einen kleinen Blick auf das Meer aber auch einen Balkon der von Bäumen eingerahmt wird. Gepäck ist leicht zu transportieren, da ein Fahrstuhl vorhanden ist. Zum Strand sind es ca 50m. Wichtig! zwischen dem Wohnkomplex und dem Strand befindet sich wohl die längste Promenade Deutschlands. Sie ist in zwei Spuren unterteilt, sodass Fußgänger und Radfahrer sich nicht behindern. Die Grünanlagen sind liebevoll gestaltet und gepflegt und das leibliche Wohl kommt auf der gesamten Route auch nicht zu kurz. Es waren sehr schöne Tage in Bansin und Umgebung. Wir sind Inselhopper und würden uns freuen mal wieder vorbei schauen zu dürfen. Danke