Cozy vacation apartment in Ahlbeck with terrace - only 100 m to the Baltic Sea
De 38m² appartement Ferienidyll is geschikt voor 2 personen en is gelegen op de begane grond van het huis.
Bij de ingang van het appartement is er de volledig uitgeruste keuken, dat geen wens onvervuld blijft. Vanaf hier kunt u de gezellige woonkamer en open eethoek in te voeren. Op het zuid westen gelegen terras met tuin, die uit de woonkamer loopt, kunt u ontspannen en genieten van de middag en avondzon. Een barbecue is hier beschikbaar.
Vanuit de keuken, te beginnen in de slaapkamer en in het daglicht douche te komen.
Een ondergrondse parkeerplaats is inbegrepen in de prijs. Fietsen kunnen worden geparkeerd in een gesloten fietsenkelder.
conditioning:
Slechts een paar stappen van het centrum en 150 meter van het strand van de Baltische Zee vindt u het huis "Ferienidyll". Twee niet-rokers appartementen in de grootte van 38 m² en 42 m² nodigen uit van 2 tot 4 personen om hun vakantie daar door te brengen. Voor uw auto bieden wij u graag parkeergelegenheid in de ondergrondse parkeergarage van het hotel. Fietsen kunnen worden geparkeerd in een gesloten fietsenkelder. Talloze restaurants, bars en winkels, evenals de Ahlbeck-pier en de Ostseetherme bevinden zich in de directe omgeving van het resort en zijn gemakkelijk te voet bereikbaar.
Seebad Ahlbeck ligt direct aan de grens met Polen en de Poolse badplaats Świnoujście. Hier ervaart u charmante oude villa's en een idyllisch, breed strand met de historische pier. Ostseebad Ahlbeck nodigt u uit actief te zijn en te ontspannen. Met verschillende evenementen wordt waarde gehecht aan culturele hoogtepunten van de toeristen. Ahlbeck is verbonden met Heringsdorf, Bansin en Swinoujscie via de langste promenade van Europa.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Entertainment
Stereo-installatie
Tv
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Heringsdorf. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Villa Irmgard en Usedom Kunstvereniging. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Seebrücke Ahlbeck en Fort Anioła. Tropenhaus Bansin en Baltic Park Molo Aquapark zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals motorbootvaren of zeilen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Seebad Ahlbeck
Tentoonstelling over de geschiedenis van de Ahlbeck-pier
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Ahlbeck Ostseetherme - 8 min. wandelen
Heringsdorf (HDF) - 14 min. rijden
Restaurants
Uwes Fischerhütte
4 min. wandelen
Alte Fischhalle
3 min. wandelen
Bagged - Coffee And Market
4 min. wandelen
Ostende'r Tor
13 min. wandelen
Wiener Café
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy vacation apartment in Ahlbeck with terrace - only 100 m to the Baltic Sea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy vacation apartment in Ahlbeck with terrace - only 100 m to the Baltic Sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy vacation apartment in Ahlbeck with terrace - only 100 m to the Baltic Sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy vacation apartment in Ahlbeck with terrace - only 100 m to the Baltic Sea?
Dit appartement in Heringsdorf ligt op 5 minuten wandelen van Natuurpark Usedom en Strand van Ahlbeck. Ook Seebrücke Ahlbeck en Tentoonstelling over de geschiedenis van de Ahlbeck-pier liggen op 10 minuten wandelen. Station Ahlbeck Ostseetherme ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Seebad Ahlbeck is het 13 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cozy vacation apartment in Ahlbeck with terrace - only 100 m to the Baltic Sea
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 30 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 30 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 30 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 30 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 30 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
Brigitte
26 okt 2025
Sehr zu empfehlen, da zentral gelegen und der Strand in unmittelbarer Nähe ist.
Sehr zu empfehlen, da zentral gelegen und der Strand in unmittelbarer Nähe ist.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Mike
24 aug 2024
Sehr schöne gemütliche Unterkunft und nur zwei Minuten bis zum Strand.
Sehr schöne gemütliche Unterkunft und nur zwei Minuten bis zum Strand.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ingolf
21 jun 2026
Super Wohnung
Super Wohnung
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Leonhard
12 sep 2025
gemütliche für 2 Personen von der Größe her ausreichende Unterkunft.
gemütliche für 2 Personen von der Größe her ausreichende Unterkunft.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Mike
4 mei 2025
Alles super
Alles super
Van een partnersite
8/10 – Goed
Bärbel
8 aug 2024
Zentral gelegen nicht weit zum Strand Wohnung klein und sauber
Zentral gelegen nicht weit zum Strand Wohnung klein und sauber
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ingolf K.
17 jun 2024
Hier kann man Urlaub machen und sich erholen .Große, gut eingerichtete Wohnung.
Hier kann man Urlaub machen und sich erholen .Große, gut eingerichtete Wohnung.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Ulrike
2 mei 2024
Eine sehr schöne Ferienwohnung Strand Nähe viele Einkaufsmöglichkeiten waren schon 2x in dieser Wo..
Eine sehr schöne Ferienwohnung Strand Nähe viele Einkaufsmöglichkeiten waren schon 2x in dieser Wohnung und im September fahren wir wieder nach Ahlbeck in die gleiche Ferienwohnung.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Axel P.
17 sep 2023
Alles Bestens, vielen Dank wir kommen gerne wieder.
Alles Bestens, vielen Dank wir kommen gerne wieder.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Mike
10 sep 2024
Kleine nette Ferienwohnung mit Terrasse, für zwei Personen völlig ausreichend.
Kleine nette Ferienwohnung mit Terrasse, für zwei Personen völlig ausreichend.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
B. D.
14 mei 2024
- tolle Lage: nahe zum Strand, zum Ort, zur Promenade
- Nette, sichtgeschützte Terrasse
- Klein, ..
- tolle Lage: nahe zum Strand, zum Ort, zur Promenade
- Nette, sichtgeschützte Terrasse
- Klein, aber alles da und für 2 Personen, die tagsüber aktiv, sehr gut geeignet
- tolles Preisleistungsverhältnis (1. Mai-Hälfte)
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Mike
6 jun 2025
Alles super hier. Bin schon 5 Mal hier
Alles super hier. Bin schon 5 Mal hier
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Günter
7 jul 2023
Eine ruhige Erdgeschoß-Wohnung,für Sonnenanbeter ideal.Der Garagenstellplatz für geübte Fahrer kei..
Eine ruhige Erdgeschoß-Wohnung,für Sonnenanbeter ideal.Der Garagenstellplatz für geübte Fahrer kein Problem.
Bis zum Strand sind es keine 150 m,zum Einkaufen alles fußläufig erreichbar.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Udo F.
17 okt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wohnung sehr sauber und für 2 Personen gut, nur das schlafzimmer war etwas klein aber es reichte uns
Der Aufenthalt hat uns in der Wohnung sehr gefallen
zum Strand waren nur wenige Meter
Schön war auch, es gab eine Garage und das Haus war zur Zeit sehr ruhig.
wir werden es noch einmal buchen
gruß Udo
14 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Otto K.
18 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sommer 2023
Wohnung ist gut und funktional eingerichtet. Nähe zur Promenade. Tiefgaragenparkplatz etwas durch einen Kasten verbaut.
14 nachten verbleven in juni 2023
Van een partnersite
8/10 – Goed
Martina
18 sep 2022
Gute Lage, mit allen Wichtigen ausgestattet. Wir kommen gerne wieder.
Gute Lage, mit allen Wichtigen ausgestattet. Wir kommen gerne wieder.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gitta G.
19 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Schöne Wohnung und sehr central.
Ein kleiner Hinweis, dass das Schlafzimmer sehr klein ist. Wäre für ältere Gäste vielleicht interessant.
7 nachten verbleven in juni 2022
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Rene
8 jun 2022
Wir waren mit den Aufenthalt sehr zufrieden leider für uns zu kurz das nächste Mal werden wir anst..
Wir waren mit den Aufenthalt sehr zufrieden leider für uns zu kurz das nächste Mal werden wir anstreben etwas länger auf der Insel zu bleiben
Mfg
Van een partnersite
8/10 – Goed
Regina
4 jun 2022
Unterkunft war sehr, sehr sauber. Auch die Küchengeräte sahen top aus. Ruhige Lage mit kleiner Ter..
Unterkunft war sehr, sehr sauber. Auch die Küchengeräte sahen top aus. Ruhige Lage mit kleiner Terrasse und herrlicher kleiner Grünanlage drumherum.
Überall genügend Aufhängehaken und genug Platz im Badezimmer. Lediglich das Schlafzimmer war etwas klein. Zum Bäcker (kleiner Verkaufswagen) nur 4 Minuten zu Fuß.
Unterkunft unbedingt zu empfehlen!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Yvonne
12 okt 2021
Die Wohnung ist gut für einen Urlaub zu Zweit. Grandiose Lage, wunderbare Sonnenterasse.
Tolle An..
Die Wohnung ist gut für einen Urlaub zu Zweit. Grandiose Lage, wunderbare Sonnenterasse.
Tolle Ansprechpartner bei ProHome. Vielen Dank
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Janina
24 jul 2021
Für Urlauber die mit der Bahn anreisen, wäre es schon schöner wenn die Schlüsselübergabe in unmitt..
Für Urlauber die mit der Bahn anreisen, wäre es schon schöner wenn die Schlüsselübergabe in unmittelbarer Nähe der Ferienwohnung wäre.
Ansonsten alles top.
Empfehlen wir gerne weiter.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ingolf K.
14 jul 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Berwertung der Unterkunft
Es war alles super, wir haben gleich fr das nächste Jahr gebucht
14 nachten verbleven in juni 2021
Van een partnersite
8/10 – Goed
26 apr 2019
Haben uns hier sehr wohl gefühlt
Haben uns hier sehr wohl gefühlt
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
29 sep 2018
W-Lan Zugriff ermöglichen
W-Lan Zugriff ermöglichen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Karl Heinz P.
23 sep 2018
super Urlaub
Wohnung für 2 Personen ok ,Lage super , Stellplatz für Auto und Fahrräder super
Bewertung gesamt würde ich mit gut bezeichnen