Am Schloonsee Haus C ligt in Heringsdorf. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Villa Irmgard en Hans-Werner-Richter-Haus. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tropenhaus Bansin en Baltic Park Molo Aquapark. Kitesurfing Trips en Wisentgehege Insel Usedom zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Heringsdorf
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Cd-speler
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: EUR 10 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: EUR 80 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 maart betaal je EUR 2.90 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 december, EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Am Schloonsee Haus C?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Am Schloonsee Haus C inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Am Schloonsee Haus C uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Am Schloonsee Haus C een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Am Schloonsee Haus C?
Dit appartement in Heringsdorf ligt op 5 minuten wandelen van Natuurpark Usedom, Strand van Bansin en Strand van Heringsdorf. Ook Museum Villa Irmgard en Hans-Werner-Richter-Haus liggen op 10 minuten wandelen. Station Heringsdorf Neuhof ligt op 24 minuten wandelen en naar Station Bansin Seebad is het 26 minuten wandelen.