Ibiza Kenting Hotel

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 77
inclusief belastingen en toeslagen
6 jul - 7 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Elite tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

FamilieTwin kamer, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Familie vierpersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard vierpersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ibiza Kenting Hotel bevindt zich in Kenting, een wijk in Hengchun, en ligt vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Checheng Fuan-tempel en Eluanbi-vuurtoren. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Kenting Stony Brook Nature Farm en Houbi Lake Marine Resources Protection Area een bezoekje brengen. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Hengchun
Meer pensions in Hengchun
Kaart
No. 138 Dawan Road, Hengchun, Pingtung County, 94644

In de buurt

  • Een kustplaats met kleurrijke gebouwen, een opvallende rotsformatie en een strand vol mensen.
    Kenting National Park
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een straatbeeld bij nacht met een traditioneel rood hek, een eettent en voetgangers die langs lopen.
    Nachtmarkt van Kenting
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Kustlandschap met een strand, weelderige begroeiing en een houten trap naar het strand.
    Little Bay
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kenting Beach
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kenting Stony Brook Nature Farm
    3 min. rijden - 2.4 km

Restaurants

  • 大玉食堂
    5 min. wandelen
  • 旅南活海鮮餐廳
    3 min. wandelen
  • 佳珍海產店
    3 min. wandelen
  • 佳珍烤生蠔
    3 min. wandelen
  • Amy's Cucina
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ibiza Kenting Hotel

  • Pension vlak bij Nachtmarkt van Kenting
  • Ibiza Kenting Hotel biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, conciërgeservice en bagageopslagruimte
    • Hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ibiza Kenting Hotel bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies van 42 inch met kabelzenders
    • Koelkasten, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Plaatselijke shuttleservice (toeslag)

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Koelkast op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo

Entertainment

  • Lcd-tv van 42 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Koelkast

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: TWD 400 per persoon (enkele reis)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ibiza Kenting Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Ibiza Kenting Hotel?

Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij Ibiza Kenting Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 6 jul. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ibiza Kenting Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ibiza Kenting Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Ibiza Kenting Hotel een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van TWD 400 per persoon.

Waar staat Ibiza Kenting Hotel?

Dit pension ligt in Kenting, op 5 minuten wandelen van Kenting Beach en Nachtmarkt van Kenting. Ook Great Bay Recreation Area en Little Bay liggen op 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ibiza Kenting Hotel

8,2

Zeer goed

8,0

Netheid

9,0

Locatie

7,6

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 100 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 51 van 100 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 100 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 100 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 100 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

惠文

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Craig

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel is in a great spot walk everywhere Room is nice , very clean and comfortable Shower and aircon very good Staff are friendly and accomodating . Staff are friendly and accom
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yating

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

海景第一排

沙灘超近,讚
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ALAIN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Super

Chambre tres agreable personnel impec toujours de service
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Shao Kai

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
視野很好
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ALAIN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Que du bonheur

Super accueul
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

SHIIANG LAN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

住宿經驗分享

優點:有海景房觀景方便、步行到墾丁大街只要3分鐘、交通便利、服務良好。 缺點:無電梯(家庭房要爬5樓上下,本次有小孩不方便)、若有老人小孩建議住低樓層、無早餐。
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

takamitsu

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

コスパ、オススメです。

エレベーターがあれば言うこと無しです。 行く機会があれば 又、予約します。
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Danielle

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Devrait aviser qu’il n’y a pas d’élévateurs, chambre au 5e étage
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Hence

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cp值蠻高的
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Peter

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Great view

I loved sitting on the balcony and watching the waves. No elevator.
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

I-Sheng

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
面海景觀房4樓陽台視野不錯 位置離墾丁大街蠻近的步行約五分鐘 雖設備較舊,但功能正常 衛浴乾淨
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

位置超好

位置離大街與沙灘都超近
2 nachten verbleven in maart 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

HSIAO-WEN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

地點絕佳

步行立即到達大街
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CHIA FANG

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

地點優好飯店

房間外面景觀好因爲我選海景房 外面沙灘就是大灣沙灘戲水方便 飯店後方是墾丁大街飲食方便 房間乾淨舒適溫馨 改天再來住
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Tzu li

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
客房乾淨舒適,整體環境很好且不吵雜,海景客房視野很不錯!
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

YAFANG

普通,有床上有幾隻螞蟻
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

還好但位置不錯

入住房間床頭有螞蟻在爬...隔音不太好 也無合作停車場需走一小段約2分鍾 但離墾丁大街近,住宿風景不錯!
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

hetting

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
メイン通りの夜市や高雄行きのバス停にも徒歩数分と便利であり、部屋によっては部屋から見渡す限りの海が見えて最高のロケーションです。価格もオフシーズンだったからか非常に安く満足です。 なお、私は問題なかったですが、5階建てでエレベーターがありません。
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

窗外海景很棒

地理位置佳,停車場、墾丁大街就在附近,房間寬敞乾淨舒適。
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

こひぽん

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer

ビーチが目の前、墾丁夜市へもすぐ

1時ごろ到着しましたが、ちょうど部屋の掃除が済んだところで、部屋に入ることができました。暑くて汗だくだったので助かりました。 高速左営駅からは9189「墾丁快線」(3列席)か9188「墾丁列車」(4列席)です。9189は案内では墾丁中心街を素通りしてしまうようですが、運転手に(紙で)墾丁で降りたいと告げたら停まって降ろしてくれました。「墾丁派出所」バス停です。帰りも「墾丁派出所」で待っていたら9189がやってきて乗せてくれました。往復ならチケット、片道だけなら悠遊カードがお得です。 「墾丁派出所」はホテルの最寄バス停で歩いて数分です。南湾側にちょっと戻り、細い路地に入り道なりに進むとホテルの脇にでます。 ついでに「墾丁派出所」「鵝鑾鼻」間は9188が30分間隔で走っています。101もありますが土休日だけ。
1 nacht verbleven in mei 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

乾淨舒服

乾淨舒服
1 nacht verbleven in mei 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Annick

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nice hôtel close to beach and night market

Beautiful rooms with a beach view, close to everything you need.
2 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
バルコニーから海が見えるのはとても最高でした。 スタッフもベットメイキングされる方からみなさん親切でした。 3月上旬、まだシーズンオフでしたが、気温は高く、晴れ。のんびりと2日間リゾートさせてもらいました。 そして夕日がキレイ。 夕日を見に多くの人が海岸に出てきていました。
2 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

WEN-HSIUNG

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

地理位置不錯

房間乾淨,出門就可到海邊,旁邊巷子出去就是大街,地理位子不錯,唯一缺點沒停車位
1 nacht verbleven in januari 2018