Dit rookvrije appartement beschikt over een conciërgeservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement biedt een kitchenette met een koelkast. Geniet daarnaast van gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een koffiezetapparaat/waterkoker, gratis flessenwater en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit appartement heeft 3 kamers met gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
In dit appartement in Helgoland is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 20 inch heeft satellietzenders.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 20 inch met satellietzenders
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: EUR 24 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis mineraalwater
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [zentrale Rezeption, Lung Wai 39].
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 24 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.75 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 24 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Greenhouse Apartments Apartment
Greenhouse Apartments Helgoland
Greenhouse Apartments Apartment Helgoland
Over deze buurt
dit appartement ligt in Helgoland. Bezoek Jachthaven van Helgoland, Reede en Katamaran Veerterminal als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Südstrand en Kringelstrand. Bekijk onze reisgids voor Helgoland
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 24 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Greenhouse Apartments?
Vandaag, 28 apr. 2026, kost een verblijf bij Greenhouse Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 3 mei 2026 min. € 146, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Greenhouse Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Greenhouse Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Greenhouse Apartments?
Dit appartement in Helgoland ligt op 5 minuten wandelen van Südstrand en Museum Helgoland. Ook Jachthaven van Helgoland, Reede en Heligoland Bird Observatory liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Greenhouse Apartments
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 10 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 10 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 10 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 10 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 10 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
6,4
Netheid
5,0
Voorzieningen
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Angela
9 aug 2024
Das Preis leistungsverhältnis stimmt nicht.sehr sparanisch eingerichtet.Geshirr abgezählt für 2Pers.
Mini Mülleimer kein Hinweis wo Leerung möglich ist.Mini Handwaschbecken im Bad.
Insgesamt dringende Renovierung notwendig.
Angela
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Christian
Reisde met partner
12 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren zufrieden absolut in Ordnung für ein Wochenend Urlaub.
Christian
2 nachten verbleven in februari 2024
4/10 – Matig
simone
7 okt 2023
simone
2 nachten verbleven in september 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Oliver
13 aug 2023
Negatief: Netheid, comfort kamer
Bitte nicht Buchen!
Sorry, wir haben fast 1 Woche gebucht und haben sofort nachdem wir nur 15 Minuten im Haus waren, das Apartment reklamiert.
Bis auf weiteres Grossbaustelle mit Kampfmittelräumung vor dem Haus, da das alte Aquarium abgerissen wird.
In dieses Apartment muss vom Eigentümer investiert werden. Das tut er nicht, nicht einmal ansatzweise.
Drehstühle sind nicht benutzbar, Fussleisten und Löcher werden im Holzfussboden mit Zement oder Beton aufgegossen. Gardinen schmutzig.
Bad? Desolater Zustand.
Duschwände defekt und extrem dreckig.
Es gibt kein Wohnzimmer, obwohl 3 Zimmer angegeben sind.
Küche, Flur, Wohnen in 1 Zimmer wäre okay, wenn man sitzen könnte, da aber die Drehstühle kaputt sind: keine Chance.
Wasserkocher extrem verkalkt, Induktionsplatten dreckig...
Bitte nehmt Euch ALLE Bewertungen zu Herzen!
Sie sind nicht übertrieben - eher untertrieben.
Das ganze Haus und das Umfeld sieht ungepflegt aus.
Von der Sicherheit ganz zu schweigen.
Auf Helgoland stehen alle Haustüren offen:
Da das Apartment nur einen gewöhnlichen Bartschlüssel besitzt, ist hier null Sicherheit gegeben.
Das Positive:
Die zentrale Rezeption hat sich sofort um eine neue Unterkunft für uns bemüht.
Und das in der Hauptsaison.
Muss man es aber erst soweit kommen lassen?
P. S. Ich glaube ein Download von Fotos wurde deaktiviert, da es mir nicht möglich ist, meine Fotos hochzuladen.
Man kann mich aber gerne anschreiben: reinhardt@gmx.com
Oliver
5 nachten verbleven in augustus 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Siegrun
Reisde met partner
27 jul 2023
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Appartement ist überhaupt nicht zu empfehlen. Als einzige Sitzmöglichkeit gab es zwei marode Stühle auf Rollen, auf denen man nur sehr unbequem sitzen konnte. Das Bad war nur oberflächlich sauber, die Duschkopfhalterung war defekt.Der Boden im "Wohnbereich" hat geklebt. Der Preis steht in keinem Verhältnis zur Leistung.
Siegrun
2 nachten verbleven in juli 2023
6/10 – Redelijk
Alina
Reisde met partner
16 jun 2023
Negatief: Voorzieningen
Preisleistungsverhältniss stimmt leider gar nicht, Ausstattung ist sehr dünn und die Möbel sind auch nicht mehr die neusten. Für das Geld kann man mehr erwarten. Baustelle aktuell direkt vor der Türe. Ruhe hatte man leider nicht. Trotz alledem war es insgesamt sehr sauber!
Alina
3 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Gregory
10 jun 2023
Gregory
5 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Steven
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
9 jun 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gemütliche kleine Unterkunft. Mit allem was man für den Aufenthalt benötigt.
Steven
3 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Ismeni
2 mei 2023
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Bei der Anreise hatte die Rezeption (Sammelrezeption für mehrere Unterkünfte auf der Insel) keinen Schlüssel zum Appartment, es bedurfte einiges Hin- und Hergerenne und dauerte ca. 45 Minuten bis ich einen Schlüssel bekam. Immerhin kompensierte die freundliche Empfangsdame dies mit einem Gutschein für eine kostenlose Überfahrt zur Düne. Das Appartment selbst ist zweckmäßig, sauber und als Übernachtungsmöglichkeit in Ordnung. Es ist frisch renoviert, allerdings offensichtlich mit schmalem Geldbeutel. Im Schlafzimmer sind die Fenster falsch montiert, eine der Jalousien im Koch-/Wohn-/Eingangsbereich bereits defekt, die Duschtür rutscht sofort aus der Führung. Die Ausstattung mit Geschirr und Kochgeschirr ist recht knapp bemessen. Was besonders unerfreulich war: Der Herd (2 Platten) war für mich unbenutzbar. Vermutlich ein Induktionsherd, mit dem das Kochgeschirr (ich habe eine Pfanne und einen Topf probiert) nicht kompatibel war, jedenfalls blieb Alles kalt. Fazit: Ok, wenn das Wetter schön ist, man die meiste Zeit draußen ist und auswärts isst.
Ismeni
3 nachten verbleven in april 2023
4/10 – Matig
Michaela
Reisde met partner
14 apr 2023
Negatief: Voorzieningen
Ich habe das Greenhouse Appartement gebucht,aber leider nur ein Klassik Appartement bekommen.
Darüber waren wir nicht sehr erfreut .
Ansonsten,dass Zimmer war sauber.