New Listing ligt in Heidesee. Geniet van de prachtige natuur bij Dahme-Heideseen Natuurpark en Binnendüne. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Kasteel en kasteeltuin van Königs Wusterhausen en Prieros Biologische Tuin. Kräuter und Naturhof en Heidesee Natuurboerderij zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Heidesee
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij New Listing?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij New Listing van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 364, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij New Listing inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij New Listing uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat New Listing?
Deze accommodatie in Heidesee ligt op 2 km afstand van Dahme-Heideseen Natuurpark en Klein Köriser See. Ook Hundebadestelle en Schmöldesee liggen op 5 km afstand.