Particuliere eigenaar

Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen

Over deze buurt

deze lodge ligt in Hauviné. Bezoek culturele hoogtepunten Musée automobile en Musée Hôtel Le Vergeur. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Veuve Clicquot-Ponsardin en Promenade des Isles. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Reims Arena of Manège et Cirque de Reims. Bekijk onze reisgids voor Hauviné
Meer lodges in Hauviné
Kaart
Hauviné, Ardennes

In de buurt

  • Een wijngaard met rijen wijnranken en een klein stadje op de achtergrond.
    Parc Naturel Régional de la Montagne de Reims
    27 min. rijden - 31.4 km
  • Een pad dat leidt naar een historisch gebouw met een toren, omgeven door verzorgde tuinen en vlaggen.
    Domaine Pommery
    35 min. rijden - 38.9 km
  • Een groot, verlicht gebouw met een reflecterend wateroppervlak ervoor.
    Reims Arena
    36 min. rijden - 37.0 km
  • Een gotische kathedraal met puntige torens en gedetailleerde stenen beeldhouwwerken.
    Cathédrale Notre-Dame de Reims
    39 min. rijden - 43.1 km
  • Veuve Clicquot-Ponsardin
    36 min. rijden - 41.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Sillery - 25 min. rijden

Restaurants

  • Café de la Place
    2 min. rijden
  • Café de la Couronne
    5 min. rijden
  • Le Pontfa
    8 min. rijden
  • Boucherie Charcuterie François Allart
    3 min. rijden
  • En Faim de Compte
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met douches en haardrogers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Meer

  • Airconditioning
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming
  • Wasmachine

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Le gîte des remparts HAUVINE 4 rooms?

Deze lodge in Hauviné ligt op 32 km afstand van Zig Zag Parc, Promenade des Isles en Parc de Grinyland. Ook Centre Aquatique Galéa en Musée automobile liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk