Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle

Fotogalerie voor Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle

Een balkon met rieten meubilair, een comfortabele zithoek en een hangmat.
Een gang met houten vloer, een bankje en een houten constructie aan de muur.
Een woonkamer met een bank, poefjes, een salontafel en een lamp.
Een slaapkamer met twee bedden, een raam met dunne gordijnen, een geweven lamp en een pluizig vloerkleed.
Een kleine keuken met een eettafel en stoelen, een raam met gordijnen, en een inbouwoven.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle



  • Welcome to the Mr. Hirsch vacation rental in Hausach—ideally located for a relaxing vacation in the Black Forest. The vacation rental stands out for its quiet yet central location and offers the perfect starting point for hikes and nature experiences right on your doorstep.

    From the vacation rental, you can enjoy a beautiful view of the castle and fully experience the region’s unique atmosphere. Numerous hiking trails, scenic overlooks, and nature trails are located in the immediate vicinity and invite you to enjoy active days in nature.

    Whether you’re looking for relaxation or adventure—the vacation rental is ideal for couples, families, or nature lovers seeking comfortable accommodations in a prime location. Shopping, restaurants, and recreational activities are also easily accessible.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Gebruikte bedden aftrekken, gebruikte handdoeken verzamelen en extra bedden opbergen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Hausach. Bezoek culturele hoogtepunten Schwarzwälder Freilichtmuseum Vogtsbauernhof en Schwarzwälder Trachtenmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Hirschgrund - Zipline Area Schwarzwald en Wild Distillery & Winery. Sommerrodelbahn Gutach en Park mit allen Sinnen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hausach
Meer appartementen in Hausach
Kaart
Hausach

In de buurt

  • Een houten bord met 'Willkommen in Oberharmersbach' en een jongen zittend op een bankje.
    Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een grote geodetische koepel, een achtbaan en een gebouw met een rood dak.
    Europa-Park
    56 min. rijden - 81.6 km
  • Een historische Europese straat 's nachts, met verlichte gebouwen en een opvallende kathedraalspits.
    Straatsburgse Kerstmarkt
    59 min. rijden - 73.5 km
  • Westweg
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Rulantica
    50 min. rijden - 78.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Hausach - 13 min. wandelen
  • Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 67 min. rijden

Restaurants

  • Gasthof Kreuz
    8 min. rijden
  • Waidele Bäckerei Cafe Armbruster
    9 min. rijden
  • Al Castello
    7 min. wandelen
  • Kirnbacher Hof
    7 min. rijden
  • Gasthaus Zur Blume
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Stylish vacation apartment Mr. Stag with a fantastic view of the castle?

Dit appartement in Hausach ligt op 10 minuten wandelen van Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark en Westweg. Ook Schwarzwälder Freilichtmuseum Vogtsbauernhof en Sommerrodelbahn Gutach liggen op 5 km afstand. Station Hausach ligt op 13 minuten wandelen.