Hotel Amaya ligt in Motichur, een wijk in Haridwar. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Rajaji en Rishikund. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Crystal World en Jumpin Heights. Bekijk onze reisgids voor Haridwar
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Privébadkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Amaya?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Amaya inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Amaya uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Amaya?
Dit hotel ligt in Motichur, op 0,6 km van Nationaal Park Rajaji en op 3,3 km van Har Ki Pauri. Ook Bharat Mata Temple en Saptrishi Ashram liggen op 3 km afstand. Motichur Station ligt op 11 minuten wandelen.