Vinhomes Metropolis by Emily in Town in Ngọc Hà bevindt zich bij een trein-/metrostation. Dong Xuan Market en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Meer van Hoan Kiem en Tay-meer. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hanoi Stadion of Overdekt Atletiekstadion van Hanoi.
Hanoi (HAN-Internationale luchthaven Noi Bai) - 32 min. rijden
Restaurants
Pizza 4Ps Lotte Hanoi
4 min. wandelen
Miến Lươn Sành
7 min. wandelen
Khao Lao
1 min. wandelen
Al Fresco's
1 min. wandelen
Jollibee
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Vinhomes Metropolis by Emily in Town
Appartement vlak bij Meer van Hoan Kiem
Een terras, een shoppingcenter ter plaatse en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Vinhomes Metropolis by Emily in Town. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) en geniet van een speeltuin.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie, een lift en een waterkoeler
Kamervoorzieningen
De 200 kamers bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Vinhomes Metropolis by Emily in Town?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vinhomes Metropolis by Emily in Town inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Vinhomes Metropolis by Emily in Town uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Vinhomes Metropolis by Emily in Town?
Dit appartement in Ngọc Hà bevindt zich op enkele stappen van Vincom Center Metropolis en op 5 km van Meer van Hoan Kiem en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi. Ook Diplomatieke dienst Van Phuc en Lotte Center Hanoi liggen op 5 minuten wandelen. Cầu Giấy Station ligt op 17 minuten wandelen en naar Cát Linh Station is het 18 minuten wandelen.