Nha Ngo Gach ligt in Oude Wijk, een wijk in Hanoi. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Meer van Hoan Kiem en Tay-meer. Voedselstraat Tong Duy Tan en Botanische tuin van Hanoi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hanoi
9 Ngo Gach, Hanoi, HAN
In de buurt
Dong Xuan Market
2 min. wandelen - 0.2 km
O Quan Chuong
3 min. wandelen - 0.3 km
Ta Hien-straat
3 min. wandelen - 0.3 km
Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi
5 min. wandelen - 0.5 km
Meer van Hoan Kiem
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Long Bien - 7 min. wandelen
Hanoi (HAN-Internationale luchthaven Noi Bai) - 44 min. rijden
Restaurants
Phở Gánh
1 min. wandelen
Cửa Hàng Ô Mai Hồng Lam
1 min. wandelen
Chả Cá Lã Vọng
2 min. wandelen
Ta Coffee
1 min. wandelen
Movitas
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Nha Ngo Gach
Hotel vlak bij Meer van Hoan Kiem
Nha Ngo Gach ligt in de buurt van Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi en Sint-Jozefskathedraal van Hanoi en heeft veel te bieden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Nha Ngo Gach?
Dit hotel ligt in Oude Wijk, op 5 minuten wandelen van Hang Ma-straat en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi. Ook Meer van Hoan Kiem en Sint-Jozefskathedraal van Hanoi liggen op een kwartiertje wandelen. Station Long Bien ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Hanoi is het 24 minuten wandelen.