Plaza Inn Hamura

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 54
30 aug - 31 aug

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Plaza Inn Hamura ligt in Hamura. Verken de prachtige natuur van het gebied bij Takaoberg of bezoek populaire attracties zoals Tokyo Summerland en Sanrio Puroland. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Belluna Dome of Fujimori-park. Bekijk onze reisgids voor Hamura
Kaart
4-14-14, Gonokami, Hamura city, Tokyo, 205-0011

In de buurt

  • Twee grote vlaggen, de Amerikaanse vlag en de Japanse vlag, hangen in een groot industrieel gebouw.
    Yokota-luchtmachtbasis
    9 min. rijden - 4.4 km
  • Hamura-dam
    6 min. rijden - 2.7 km
  • Fussa Base Side Street
    8 min. rijden - 3.7 km
  • Izumo-schrijn
    15 min. rijden - 8.0 km
  • Tokyo Summerland
    23 min. rijden - 9.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Hamura - 2 min. wandelen
  • Station Kamikitadai - 14 min. rijden
  • Tokio (HND-Haneda) - 119 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    1 min. wandelen
  • サイゼリヤ
    18 min. wandelen
  • 麺の蔵 かめだ屋
    17 min. wandelen
  • トゥックントゥックン羽村店
    2 min. wandelen
  • アルルカン
    18 min. wandelen

Over deze accommodatie

Plaza Inn Hamura

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Plaza Inn Hamura heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Plaza Inn Hamura?

Dit hotel in Hamura ligt op 3,8 km van Fussa Base Side Street en op 4,2 km van Yokota-luchtmachtbasis. Akigawa Kloof ligt op 5 km. Station Hamura ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Fussa is het 28 minuten wandelen.