Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Oasis 17
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over barbecues. Deze villa heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een dvd-speler. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van wasmachines/drogers en Dvd-speler. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. In deze villa in Whitsundays is wifi gratis. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie staat geen alcoholische dranken toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Oasis 17 Villa
Oasis 17 Whitsundays
Oasis 17 Villa Whitsundays
Over deze buurt
deze villa ligt in Whitsundays. Bezoek Hamilton Island Marina en Spa Wumurdaylin als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Conway National Park en Catseye Beach. Bekijk onze reisgids voor Whitsundays
Hamilton Island, Queensland (HTI-Great Barrier Reef) - 9 min. rijden
Restaurants
Reef View Hotel
15 min. wandelen
Pool Terrace
15 min. wandelen
Reef Lounge
15 min. wandelen
Coca Chu
13 min. wandelen
The Island Bar
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Oasis 17 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Oasis 17?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Oasis 17 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Oasis 17 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Oasis 17?
Deze villa in Whitsundays ligt op 15 minuten wandelen van Point Henning Pavilion, Hamilton Island Marina en Spa Wumurdaylin. Ook Catseye Beach en Hamilton Island Bowling Alley liggen op een kwartiertje wandelen.