Dit rookvrije aparthotel beschikt over een 24-uurs fitnesscentrum, een wasserij en een snelle incheckservice. Parkeren is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een zetelbed, terwijl de flatscreentelevisie met digitale zenders en Netflix het entertainment verzorgen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes heeft 25 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met tweepersoons zetelbedden en bureaus. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen, een haardroger en tandenborstels en tandpasta.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 43 inch heeft digitale zenders en Netflix. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een 24-uurs fitnesscentrum.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Zandstrand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met digitale zenders
Netflix
Streamingdiensten
Buiten
Gemeubileerd balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toeslag: CAD 20 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: CAD 300 per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de Strip
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 18.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van CAD 20 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van CAD 300 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CAD 10 per nacht.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van CAD 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: CAD 300 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: CAD 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor babybed: CAD 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Simply Comfort Modern Hamilton Apartment
GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes Hamilton
GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes Aparthotel
Simply Comfort Modern Hamilton Apartments Lake Ontario Shore
GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes Aparthotel Hamilton
Over deze buurt
GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes bevindt zich in Stoney Creek, een wijk in in Hamilton, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Erland Lee Museum en Battlefield House Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Wild Waterworks en Saltfleet Arena (ijsbaan). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij FirstOntario Centre of Gage Park. Bekijk onze reisgids voor Hamilton
Hamilton, Ontario (YHM-Internationale luchthaven John C. Munro Hamilton) - 32 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
Subway
4 min. rijden
Tim Hortons
4 min. rijden
Maria's Tortas Jalisco
4 min. rijden
Big Fat Chicken
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van CAD 300 per verblijf en een toeslag van CAD 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes?
Dit aparthotel ligt in Stoney Creek, op 2 km afstand van Lake Ontario en Confederation Park. Ook Wild Waterworks en Saltfleet Arena (ijsbaan) liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over GLOBALSTAY. Modern Lake Ontario Townhomes
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 12 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 12 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 12 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 12 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
9,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Brenda
Reisde met familie en kleine kinderen
1 feb 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El proceso de después de hacer el pago, via correo elctrónico podría mejorar y ser más ágil.
el horario de entrada y de salida asi como las preguntas del cuestionario del check in no estan actualizados en expedia. Se debería aclarar que el monto por depósito son 500 CAD.
El lugar, excelente, cómodo y útil para descansar
Brenda
1 nacht verbleven in januari 2022
10/10 – Uitstekend
Mélissa
30 dec 2021
Mélissa
3 nachten verbleven in december 2021
6/10 – Redelijk
Miriam
Reisde met partner
27 aug 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The condo was nice, looked exactly like the pics depicted. It mostly had everything we needed except any kind of food wrap as we had brought some of our own food to make while we were there, but it would have bern handy to have zip locks or tin foil to wrap things in when we needed to.
Also the check out was horrible. I was told on the phone that we could check out at 12pm, but the cleaning lady was there at 11, and tried multiple times to come into the condo while we were still in there getting ready. And while i was using the washroom, she opened the door and walked in on me. It was very frustrating. It just left a very sour note on what had been a nice weekend.
Miriam
2 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 aug 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was very clean and the view was beautiful. Parking was in an underground lot and seemed quite secure and safe. There were plenty of extra towels and bedding and it did have a washer and dryer; which is a big plus if you are staying for a length of time. The check in was a bit confusing as the code didn't work and we had to ask a tenant to open the door to get inside the lobby. Otherwise the keys were in the apartment as they said they would be. The locking system was a bit strange; as you had to actually lock the door when you left. You might assume it would lock on its own; a reminder sign would be good. Also I was a bit uncomfortable leaving it unlocked when we checked out but that was what you are supposed to do. We did have a fire alarm go off in the middle of the night one night; but, that is no fault of Simply Comfort and it was handled expediently. Beds could definitely be more comfortable but sheets were soft and clean! Wanted to warm up some leftover pizza and they had no pans or cookie sheets. They did have silverware, glasses, coffee mugs and pots. Overall it was fairly well equipped and the communication was really good. It was a bit pricey for what you got, but I loved the view!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 jan 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful and clean. With great view of the lake. Very easy to get to and spacious
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2021
10/10 – Uitstekend
Kashmir
22 dec 2020
Kashmir
1 nacht verbleven in december 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 aug 2020
Geverifieerde reiziger
15 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Hillary
8 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Hillary
2 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Sarah
15 jul 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Great experience
The actual stay was beyond amazing! The room was everything we wanted and more. On top of being extraordinary clean there were actual apartment necessities such as cleaning products both in kitchen and bathroom and utilities such as a washing machine in the room! The suite we were given looked out on Lake Ontario and the view was extraordinary! The only hiccup with our stay were the confusion of the check in lockbox. Instead of one, there must have been 20 lock boxes making guessing which one was ours a little difficult. This is after very little check in instructions from the property manager. Other than that it was a great stay! I would book with them again in the future.
Sarah
4 nachten verbleven in juli 2020
6/10 – Redelijk
Alysha
Reisde met een groep
30 jun 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Place had no working a/c on a 30 degree weekend. Wasn’t impressed at all.
Alysha
2 nachten verbleven in juni 2020
10/10 – Uitstekend
Ayah
20 mei 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing team and amazing home.
It was an amazing stay, and as always the simply comfort team was amazing and extremely accommodating. Every stay with them is the best. I highly recommend booking with them.