Hotel Fürst Bismarck bevindt zich in Centrum van Hamburg, een wijk in Hamburg, en ligt vlak bij een metrostation. Miniatur Wunderland en Elbphilharmonie zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Reeperbahn en Vismarkt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Volksparkstadion of Barclays Arena. Bekijk onze reisgids voor Hamburg
Kirchenallee 49, Hamburg, HH, 20099
In de buurt
Mönckebergstrasse
3 min. wandelen - 0.3 km
Hamburger Kunsthalle
4 min. wandelen - 0.4 km
Alstersee
7 min. wandelen - 0.7 km
Jungfernsteig
12 min. wandelen - 1.0 km
Stadhuis van Hamburg
13 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Centraal - 3 min. wandelen
Metrostation Hauptbahnhof Süd - 3 min. wandelen
Luchthaven van Hamburg (HAM) - 33 min. rijden
Restaurants
Starbucks
3 min. wandelen
Schweinske
2 min. wandelen
McDonald's
2 min. wandelen
dean&david
3 min. wandelen
Kentucky Fried Chicken
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Fürst Bismarck
Hotel vlak bij Miniatur Wunderland
Hotel Fürst Bismarck biedt onder andere een 24-uurs businesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en wasservice
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en een computerstation
Een lift, een waterkoeler en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 102 kamers hebben volop comfort met gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag)
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 19 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Waterkoeler
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
5 etages
Gebouwd in 1896
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Meer
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 80
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 22 december tot 26 december.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 35 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.20 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag (op 500 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 80 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Duitsland. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 3,5.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Fürst Bismarck?
Ja, bij Hotel Fürst Bismarck zijn honden met een gewicht van maximum 35 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Fürst Bismarck?
Vandaag, 9 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Fürst Bismarck van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Fürst Bismarck inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Fürst Bismarck uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 80 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Fürst Bismarck?
Dit hotel ligt in Centrum van Hamburg, op 2 km afstand van Schauspielhaus en Stadhuis van Hamburg. Ook Miniatur Wunderland en Reeperbahn liggen op 5 km afstand. Metrostation Hauptbahnhof Süd en Metrostation Hauptbahnhof Nord liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Fürst Bismarck
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 447 van 1010 beoordelingen
10 - Uitstekend
447
Gastenscore: 8 - Goed. 395 van 1010 beoordelingen
8 - Goed
395
Gastenscore: 6 - Redelijk. 129 van 1010 beoordelingen
6 - Redelijk
129
Gastenscore: 4 - Matig. 30 van 1010 beoordelingen
4 - Matig
30
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 1010 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Locatie is gewoon top. Centrale gelegen en natuurlijk dicht bij het OV.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Henk van
18 jul 2024
Op loopafstand van het centraal station.
Henk van
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Dietie
29 jul 2025
Tijdens ontbijt liep personeel steeds langs de tafels en hielden alles in de gaten. Dat is goed maar dit was opdringerig. Je had je bord nog niet leeg of ze haalden het al weg!
Dietie
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Melanie
11 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top!
Prima verblijf. De ligging is ideaal; je wandelt zo vanuit Hbf het hotel binnen. 24 uurs receptie, dus ook als je wat later arriveert is dat geen probleem.
Enige nadeel is de geluidsisolatie, geluid vanuit station (schreeuwende mensen) en lift waren op onze kamer goed te horen. Treinen hoor je echter niet.
Op het station zijn erg veel eettentjes.
Melanie
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pia
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Perfekt läge, trevlig personal och mycket bra frukost.
Pia
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Right across road from train station, lots of shops and restaurants.
Peter
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renate
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Nähe zum Hauptbahnhof
Sehr freundliches Personal
Sauberes Zimmer
Leckeres Frühstück
Renate
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaime
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Impecable service . Excellent location . Very clean . Great breakfast. Wonderful Stay .
Jaime
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anders
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Dejligt personale, central beliggenhed lige ved hovedbanegården samt inkluderet offentligt transport.
Anders
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Monika
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberes Zimmer, nettes Personal, gute Lage zum Hbf und Innenstadt
Monika
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shivy
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really conveniently located right next to Hamburg Hbf. Everything was clean and well maintained.
Shivy
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefan
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer 1A, Hotel direkt gegenüber vom Hauptbahnhof. Bei Ankunft gibt's n Zettel, freie Fahrt bis 0uhr mit den Öffis.
Stefan
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Keiji
9 jun 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ホテル自体が古く、設備も古い
Keiji
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ernst
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Optimal in Bahnhofsnähe .
Ideales City Hotel
Ernst
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaspar
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Überaus freundliches Personal an der Rezeption. Bin selten in einem Hotel so herzlich begrüßt worden
Kaspar
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SAORI
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔な客室でした。また、レセプションのスタッフも大変親切でした。
SAORI
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fatima
5 apr 2026
Excelente
Fatima
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jan
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Et dejligt hotel med god atmosfære. Morgenmad er som forventet. Ikke noget specialt
Jan
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
close to train station staff welcoming and friendly room clean and bright plenty of lights bathroom had great heated towel rail heating very good in the room did not take breakfast so can't comment had a very comfortable stay and would recommend this hotel when visiting Hamburg good value for money
Ronald
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Morten K
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Meget centralt beliggende. Ældre hotel, men pænt og rent.
Morten K
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
rolf
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen