Pension Leopoldine ligt in Hallstatt. Bezoek Salzwelten Hallstatt en Pfarrkirche Maria Himmelfahrt, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Hallstätter See en Hallstatt-Dachstein - Salzkammergut Cultuurlandschap. Museum Hallstatt en Wasserpark Rußbach zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hallstatt
Pension Leopoldine ligt vlak bij Salzwelten Hallstatt en biedt gasten een koffiebar/café, een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pension Leopoldine bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur: EUR 25 voor volwassenen en EUR 25 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Pantoffels
Eten en drinken
Restaurantgidsen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 18.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 95.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25 voor volwassenen en EUR 25 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: EUR 95.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pension Leopoldine?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Pension Leopoldine?
Vandaag, 28 apr. 2026, kost een verblijf bij Pension Leopoldine van één nacht voor twee volwassenen op 12 mei 2026 min. € 221, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Pension Leopoldine zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pension Leopoldine inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Pension Leopoldine uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Pension Leopoldine?
Deze bed & breakfast in Hallstatt ligt vlak bij Marktplatz Hallstatt en Hallstätter See. Museum Hallstatt en Pfarrkirche Maria Himmelfahrt liggen op enkele stappen afstand. Hallstatt Station ligt op 17 minuten wandelen.