Gehele woning

Single Room - Hotel Martha House

Fotogalerie voor Single Room - Hotel Martha House

Straatbeeld met een gebouw met een groot raam, een boom en een kleine tuin.
Een gebouw met een bord waarop 'MARTHA-HAUF' staat, uitgevoerd in een traditionele bouwstijl met een centrale ingang, ramen met bloembakken en een verharde stoep.
Een hotel lobby met een wenteltrap, een rode loper en een metalen plankenwand met spullen erop.
Een hotelkamer met een bed, een bureau met een televisie, een stoel, een tafel met een vaas en een raam met gordijnen.
Een eetruimte met gedekte tafels, rode beklede stoelen en grote ramen met decoratieve glaspanelen.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Single Room - Hotel Martha House

  • In ons 3-sterrenhotel kunt u waardig en stil leven. We hebben 20 kamers, waaronder 1 driepersoonskamer en 4 kamers met een extra bed, evenals een kamer voor gasten met een lichamelijke beperking. Het hotel heeft een lift en een sauna. Onze een- en tweepersoonskamers zijn comfortabel ingericht en voorzien van douche of bad, toilet, televisie, telefoon en minibar. Onze gasten kunnen ook genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet.

    Welkom in het Hotel MarthaHaus in Halle an der Saale. Boek een kamer gemakkelijk gemaakt. Dit 3-sterrenhotel ligt in een rustige zijstraat in de historische oude binnenstad van Halle. Opernhaus, Kulturinsel, Händelhaus en Martin Luther University liggen op loopafstand van het hotel. Hotel Marthahaus is een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de stad Halle. De 20 kamers van het hotel zijn comfortabel ingericht. 'S Ochtends biedt een uitgebreid ontbijtbuffet een goed begin van de dag. In de gezellige cafetaria ontmoet je elkaar voor leuke gesprekken in een vriendelijke ronde.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Halle. Bezoek culturele hoogtepunten Opernhaus Halle en Landesmuseum voor Prehistorie. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kunstmuseum Moritzburg en Franckeschen Stiftungen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Erdgas Sportpark of Halle Messe. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals mountainbiken en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Halle (Saale)
Meer vakantiehuizen in Halle
Kaart
Halle (Saale), Saxony-Anhalt

In de buurt

  • Een historiek stadsplein met middeleeuwse architectuur, waaronder een opvallende kerk met twee torens en een klokkentoren.
    Marktplatz Halle
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Marktkirche
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Händel-huis
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Beatles-museum
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Georg-Friedrich-Haendel-Halle
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Wohnstadt Nord - 6 min. rijden
  • S-Bahnhalte Steintorbrücke - 14 min. wandelen
  • Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Burgerheart Halle
    6 min. wandelen
  • Café nt
    6 min. wandelen
  • Kornliebchen
    7 min. wandelen
  • Gori
    6 min. wandelen
  • Habibi Döner
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Single Room - Hotel Martha House?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Single Room - Hotel Martha House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Single Room - Hotel Martha House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Single Room - Hotel Martha House?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Halle ligt op 10 minuten wandelen van Opernhaus Halle, New Theater en Händel-huis. Ook Händel-Monument en Marktplatz Halle liggen op een kwartiertje wandelen. S-Bahnhalte Steintorbrücke ligt op 14 minuten wandelen en naar Tramhalte Dessauer Brücke Station is het 24 minuten wandelen.