Jijiang Metropolo Hotel-Haikou ligt in Meilan, een wijk in Haikou. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Haikou Arcadestraat en Haikou Klokkentoren. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Hainan Root Carving Cultural Art Association Display Center en Hainan Zeldzame Plant Wetenschapspark een bezoekje brengen. Movie Town Haikou en Fanghua Binnenplaats zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Haikou
No.17 Wuzhishan Road, Haikou, Hainan, 570100
In de buurt
Haikou Klokkentoren
4 min. rijden - 4.3 km
Holiday Beach
19 min. rijden - 21.2 km
Volkspark van Haikou
15 min. wandelen - 1.3 km
Hainan-universiteit
3 min. rijden - 4.7 km
Haikou Arcadestraat
4 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Haikou (HAK-Meilan Intl.) - 25 min. rijden
Restaurants
津津汤包
17 min. wandelen
KFC 肯德基
19 min. wandelen
Pizza Hut 必胜客
12 min. wandelen
星巴克
15 min. wandelen
宝丽餐厅
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Jijiang Metropolo Hotel-Haikou
Hotel in Meilan
Geniet van dagelijks een gratis receptie, shoppen ter plaatse en een koffiebar/café bij Jijiang Metropolo Hotel-Haikou. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een wasserij en een fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en een kluis bij de receptie
Gratis kranten, een bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
3 vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 160 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Zijn huisdieren welkom bij Jijiang Metropolo Hotel-Haikou?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Jijiang Metropolo Hotel-Haikou inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Jijiang Metropolo Hotel-Haikou uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Waar staat Jijiang Metropolo Hotel-Haikou?
Dit hotel ligt in Meilan, op 3 km afstand van Volkspark van Haikou, Haikou Arcadestraat en Haikou Klokkentoren. Ook Hainan-universiteit en Temple of Five Lords liggen op 5 km afstand.