Het appartement ligt op slechts 200 meter van het strand en de boulevard van het Bodenmeer. Het is smaakvol ingericht. De woonkamer heeft naast de bank ook een slaapbank.
Er is een afsluitbare fietsenstalling beschikbaar. Het balkon is zeer ruim. Elke kamer is apart bereikbaar vanuit de hal.
Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte die ook vanuit de hal bereikbaar is. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Hagnau. Bezoek Affenberg Salem en SEA LIFE Konstanz, plaatselijke attracties, of ga naar Konstanz Kerstmarkt en LAGO Shopping-Center Konstanz als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij ZF-Arena of Bodensee-stadion. Bekijk onze reisgids voor Hagnau
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 27 min. rijden
Restaurants
Rebgut Haltnau
7 min. rijden
Alte Post
8 min. rijden
Cafe Gross
8 min. rijden
Hafencafe Schloss Kirchberg
7 min. rijden
Zur Munz
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Hagnau ligt op 2,9 km van Meersburg Therme en op 10 km afstand van Neues Schloss Meersburg en Staatsweingut Meersburg. Ook Zeppelin Museum Meersburg en Haven van Meersburg liggen op 10 km afstand.